Evelyn žije v Bratislave no jej rodiskom je Orava, konkrétne Dolný Kubín. Na Orave žijú aj jej starí rodičia, ktorých stále s veľkou radosťou navštevuje a aj obdivuje. Jej babička má už 82 rokov, no podľa Evelyn je to "raketa". "U babky a deda bola štandardne sranda. Vždy som svoju babku obdivovala za to aká je raketa. Má svoj Facebook a Instagram, z internetu vie o mne viac, než ja sama. Len sa občas spýtam: babi, kde to ty berieš?"

Evelyn so starými rodičmi v Dolnom Kubíne
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CFuuYq5B4CK/
Evelyn so starými rodičmi v Dolnom Kubíne

Evelyn miluje aj svojich rodičov. Takto krásne sa o nich vyjadrila na svojom Instagrame: "Ďakovať bohu za našich rodičov … lebo však vieme, že to nie je samozrejmosť mat rodičov, ktorí vás zahrnú láskou? Mamina je jedna z najdôležitejších osôb v mojom živote, vďačím jej viac-menej za všetko! Je neuveriteľne trpezlivá, veľa ma učí, a hlavne ma bezpodmienečne ľúbi tak ako ja ju! Ľúbim ju a za žiadnu inú by som ju nevymenila. Je to hotový poklad."

Zaujímavé je, že napriek zjavnej podobnosti s maminou samotná Eva zvykla tvrdievať, že sa skôr podala na svojho otca. Po ňom si napokon vzala aj priezvisko Kramerová. Svoje dievčenské priezvisko Gloneková, nosila do 18-tky, zmenila si ho práve po svadbe rodičov, ktorí dovtedy žili "na divoko." Fotky Evelyn a jej maminy nájdete v našej galérii.