Bývalá česká prvá dáma tvrdí, že sú za tým dobré gény a že tak vyzerala aj jej mama vo vyššom veku. No pomáha jej aj obyčajná bravčová masť, ktorou si vraj zvykne natierať pleť. Odborníci to vidia trochu inak.

Ako píše šarm.sk, podľa nich pani Dagmar pravidelne chodí na botulotoxínové injekcie, ktoré dokážu vyhladiť vrásky na čele, pri koreni nosa, pri vonkajších očných kútikoch a redukovať vrásky na krku. Facelifting však podľa špičkového plastického chirurga Jana Měšťáka nepodstúpila.

Bývalej českej prvej dáme Dagmar Havlovej odvaha nechýba. Nedávno sa na sociálnej sieti pochválila takou fotkou, že z nej všetci ostali paf. Dagmar Havlovú totiž obvinili, že tam používa filtre, aby lepšie vyzerala. Preto sa rozhodla ísť s kožou na trh a ukázala sa tak, ako ju pán Boh stvoril, bez akýchkoľvek líčidiel a mejkapu. Reakcie fanúšikov na seba nenechali dlho čakať.

„Jedna so samospúšťou, nenamaľovaná a bez filtra, pretože bolo krásne svetlo zvané ‚americká noc'. Áno, a lesk. Ten mám vždy, na rozdiel od make-upu,“ napísala. Ľudia si najprv Dagmar pomýlili s o 30 rokov mladšou herečkou Hankou Vágnerovou, tak dobre na fotke vyzerala. Pozrite si ju v našej galérii.