„Išla som so sesterkou do lekárne a zbadala som na poličke "magic tissues" (čarovné vreckovky, pozn. red.). Pomyslela som si, že sú to asi utierky na dezinfekciu. Kúpila som si ich a hneď potom išla s nimi do reštaurácie," začala blondínka s rozprávaním príhody, píše magazín Život.

Evelyn si myslela, že si kúpila dezinfekčné servítky. Miestny šofér jej vysvetlil, že sú v skutočnosti určené pre mužov na potenciu.
Zdroj: Instagram/evelynjefresh

Po tom, čo pred jedlom tento produkt použila a poriadne si s ním poutierala ruky, zapozerala sa na krabičku, z ktorej však vyčítala len málo. „Čítam a pochopím z kontextu, že 5 až 10 minút, no to sa mi zdalo pri dezinfekcii čudné,“ hovorí úprimne Eva.

Jej zvedavosť po tejto informácii neutíchala, a tak sa miestneho šoféra spýtala, na čo tie vreckovky v skutočnosti sú. Ten sa prekvapene spýtal, prečo ich vlastne má a z jeho odpovede zostala poriadne zarazená. „Aby vaša ´anakonda´ bola silnejšia,“ odvetil jej našinec.„Čiže som sa dezinfikovala v reštaurácii servítkami na to, aby ti poriadne stála anakonda. Tak som sa fajn zapísala už aj na Bali,“ dodala komička. Ako sa má v trópoch? Kliknite do našej galérie.