Ako píše šarm.sk, brali sa v októbri 1974, rok po tragickej smrti jeho brata Jiřího (†30), a už v decembri toho istého roku, pár dní pred Vianocami, prišiel na svet ich prvorodený syn. Keď sa Anna vydávala, vyzerala aj napriek tehotenstvu celkom pôvabne a so Štaidlom tvorili pekný pár. O dva roky po prvorodenom synovi prišiel na svet druhý syn Jan a o osem rokov neskôr aj vytúžená dcéra Karolína.

Ladislav bol síce vzorný otec rodiny, dokázal sa postarať o svojich blízkych, ale jeho manželstvo s Annou, aspoň pre ňu, za veľa nestálo. Príčinou boli jeho nespočetné nevery. A nielen to. Aňa Štaidlová prehovorila o tom, aký v skutočnosti bol jej exmanžel Láďa Štaidl.

V tom čase Štaidlova žena Aňa musela okrem jednorazových afér stráviť aj dlhoročné vzťahy s Jitkou Zelenkovou či neskôr s Ivetou Bartošovou. A práve Iveta vo svojej knihe Neměla jsem se narodit spomínala, že pani Štaidlová mužove nevery riešila alkoholom, čo sa postupom rokov prejavilo aj na jej vzhľade. Láďa Štaidl sa však nikdy rozvádzať nechcel, no jeho žena si napokon presadila svoje a v roku 2001 súd ich manželstvo rozviedol.

Keď Láďa Štaidl ochorel na covid a bolo to s ním vážne, Aňa sa vtedy pomerne drsne vyjadrila v tom zmysle, že ešte neleží na smrteľnej posteli. Jej slová sa však nepotvrdili, lebo Štaidl sa z nemocnice už živý nedostal. Zdá sa, že Aňa krivdu kvôli manželstvu so Štaidlom pociťuje dodnes. Pozrite sa, ako vyzerá dnes v našej galérii.