1161565518
Zdroj: Max Mumby/Indigo
1161565518


Stále nedá pokoj
Thomas Markle Sr. (75) nedávno opäť verejne kritizoval svoju mladšiu dcéru a jej manžela, princa Harryho. Nepáčilo sa mu, že v priebehu jedenástich dní použili ako dopravný prostriedok štyri súkromné lietadlá.

V interview, ktoré - ochotne ako vždy - poskytol novinám, nezabudol naliehavo žiadať, že chce vidieť svojho vnuka. Zdroj blízky kráľovskému páru však povedal, že je „nepravdepodobné, že by sa pán Markle niekedy osobne stretol so svojím vnukom Archiem Harrisonom“.

VIDEO: Meghan Markle otcovi neukáže vnuka


Ťažké rozhodnutie
Thomas Markle Sr. by sa údajne uspokojil aj s fotografiou štvormesačného vnuka, ktorú by vložil do rámčeka a vystavil vedľa Meghaninej. Doteraz totiž videl iba zopár oficiálne zverejnených fotiek a rád by zistil, či malý Archie zdedil typický marklovský nos! Meghan dlho zvažovala, či vezme na milosť svojho otca, ktorý jej toľko ublížil, nakoniec však urobila ťažké rozhodnutie: už s ním nikdy viac nechce mať aktívny vzťah. Podľa nemenovaného zdroja z paláca to síce znie srdcervúco, ale Meghan vraj musí chrániť seba i svojho manžela a syna.

Nepožiadal o ruku
Meghanin otec sa s jej matkou, svojou druhou manželkou Doriou Ragland, rozviedol, keď mala Meghan šesť rokov. Najväčšie sklamanie Meghan zažila v deň svadby – otec nakoniec nepriletel a neodviedol ju k oltáru, nahradil ho princ Charles. Thomas Markle Sr. sa doteraz nestretol so svojím zaťom, princom Harrym. Nedokáže prehltnúť, že Harry pred dvomi rokmi nepricestoval do mesta Rosarito v Mexiku, kde Thomas Markle žije, a osobne ho nepožiadal o ruku Meghan. Jedovato mu vytkol, že si na cestu mal najať súkromné lietadlo, pretože s tým očividne nemá problém.

Vypočítavá Meghan: Chce si kúpiť pomoc od ľudí, ktorí zamietli pod koberec Jacksonovu pedofíliu

 

1161565543
Zdroj: Max Mumby/Indigo
1161565543

Poradila jej kráľovná?
Thomas Markle Sr. dúfal, že materstvo Meghan obmäkčí, nastal však pravý opak. Podľa jedného zdroja za Meghaniným rozhodnutím úplne prerušiť kontakty s otcom môže byť nátlak kráľovnej Alžbety II. Meghan sa cítila hlboko zranená výpadmi svojho otca, sestry Samanthy a brata Toma, ktoré sa na ňu sypali po svadbe s princom Harrym očividne preto, že nevlastných súrodencov na ňu nepozvala. Už minulý rok sa Buckinghamský palác údajne pokúšal Thomasa Markla Sr. umlčať. Meghan najprv poradili komunikovať s otcom, aby prestal útočiť, ale nepochodila. Nakoniec sa rozhodla preťať všetky putá.

Klikajte na galériu a dozviete sa viac.

Autor: jb
Foto: Getty Images, profimedia.sk