Bývalá tenistka Dominika Cibulková totiž miluje nielen svojho partnera a nenarodené dieťa, ale aj svojich dvoch psíkov. Sú s ňou neustále a robia jej spoločnosť aj v okamihoch, kedy by mali zostať radšej vo svojom peliešku.

Vášne svojich obdivovateľov totiž rozohnila dosť kontroverznou fotografiou. Je na nej len Dominikine maxi bruško a jorkšír, ktorý sedí na jej intímnych partiách. V podstate by na tom nebolo nič zlé, na fotografii však nie je kvôli brušku vidno, či má bývalá tenistka nohavičky, alebo nie.

Cibuľková s domácim miláčikom
Zdroj: Instagram

Tak sa mnohí jej sledovatelia nad „nevinnou“ fotkou pozastavujú a komentujú ju: „...čo má robiť pes v intímnej partii budúcej rodičky?“ znie jeden z komentárov. „...absolútne nehygienické. Môže kúpať psa hoci aj v chanel – táto fotka nemá nič spoločné s láskou a citom...“

Mnohé iné komentáre neboli tiež príliš lichotivé, aj keď samotná Dominika na kontroverznej fotografii nič zlé nevidí. Istému športovému denníku tvrdí, že na fotke nie je nahá, len jej cez bruško nevidno gaťky. Bruško jej ich zakrýva a vyhrnula si tričko. Podľa Dominiky v tom nie je treba hľadať nič špeciálne...

Dominika má však na svojom Instagrame aj omnoho viac fotografií, ktoré ľudia rozhorčene komentujú. Nájdete ich v našej galérii pod článkom.