"Môj milý je môj a ja som jeho.” Takto romanticky začala svoj post ku svadobnej fotografii speváčka. "...Láska je mocná ako smrť. Ani veľké vody ju neuhasia a rieky ju neodplavia,” pokračovala v nežnostiach na instagrame. Fotke dominujú dve milujúce ruky s prsteňom. Zdá sa, že Sima zvolila jemné svadobné šaty a kvetovanú tiáru. Svadobná kytica je možno až príliš veľká, ale je rozhodne krásna, aj keď na fotke nezaostrená.

Svoje gratulácie už postupne pridávajú aj celebritní priatelia dvojice. Kristína Tormová bola zase veľmi vtipná: "Dobrý deň, pani Magušinová ❤️❤️ a servus servus pán Magušin. Veľa humoru a láskavosti prajú Tormy," napísala. Katka Koščová pridala krátky, ale za to veľmi úprimný komentár: "Jeeeeej, to je krasne❤️❤️❤️ Prešťastní buďte."

Svadobný dar od blízkych a priateľov

Sima priznala, že si umelecké priezvisko Martausová nenecháva: "Vyslúžili sme si sviatosť manželstva a je mi cťou volať sa Simona Magušinová. Toto meno bude aj moje “umelecké”, preto ak objavíte album, klip, alebo koncert, kde bude napísané, budem to ja.," uviedla. A čo si želá z celého srdca najviac? "... aby ste sa za nás občas pomodlili." 

Fotky speváčky v galérii.