Tajnosti o láske
Súkromie si Peter Nagy už roky úzkostlivo stráži, takmer nedáva rozhovory a nie je jasné, či stále žije mladou tmavovlasou Češkou Jankou, ktorá mu vybavovala byrokraciu okolo domu i bytov a v posledných rokoch ho často sprevádzala na koncertoch. Po rozvode s prekladateľkou Janou v roku 2001, s ktorou má dospelého syna Filipa, sa Nagy zvyčajne objavoval na verejnosti s výrazne mladšími priateľkami pravidelne.

Pete Nagy
Zdroj: Instagram.com/peternagy_music

Romantická záhrada
Svoju romantickú dušu spevák v tomto období prejavuje najmä pri zveľaďovaní svojho domu. Podľa jeho fotografií je jeho obľúbeným obdobím jeseň. Na útulnom pozemku okolo domu, chránenom pred očami zvedavcov, dal postaviť tehlový múr, umiestnil tam piano, skultivoval zeleň a nezabudol ani na jej drobných obyvateľov. „Príprava na zimu... Príroda je už dlhé roky v katastrofálnej nerovnováhe, kvôli nám ľuďom. V našej záhrade sa snažíme pomáhať prežiť zimu aj vtákom. Je to krásny pocit, keď ráno čaká na kŕmenie zástup vrabcov, hrdličiek, sýkoriek,“ ukázal spevák na fotke fanúšikom niekoľko kŕmidiel aj domček pre ježka, ktorý sám zmajstroval.

Pete Nagy
Zdroj: Instagram.com/peternagy_music

Práca rukami
Počas pandémie berie spevák náradie do vlastných rúk. A vôbec mu to neprekáža. „Nikdy som sa nebál práce, tak som bol vychovaný, ale keď som pred revolúciou kupoval prvý dom, netušil som, ako sa mám starať o záhradu. Netušil som, že je to tak časovo náročné. A veľakrát aj fyzicky. Neuškodí mi to! Fitká nám zatvorili, tak to je celkom fajn náhrada. Druhá záhrada môjho života je oveľa ľahšia. Teším sa zo zázraku prírody,“ povedal o okolí svojej seneckej vilky, ktoré je skôr na oddych a radosť oka ako na obživu.