Nela Slováková, ktorá leží mnohým v žalúdku, mala dnes ráno vážnu nehodu na diaľnici D2. Pred hraničným priechodom Brodské narazila so svojím luxusným mercedesom do kamiónu. Polovica auta je zošrotovaná... Mala obrovské šťastie!

Víťazka jojkárskej reality šou Hotel Paradise Nela Slováková neznáša označenie influencerka, je podnikateľka. Mercedes-AMG C 43 Brabus, s ktorým havarovala, má cez 410 koní a je to už jej druhý kúsok tejto značky. Bežná spotreba je 15 až 17 litrov na 100 km. Z nuly na 100 km za hodinu vie zrýchliť za 2,50 sekundy. "Myslím, že šoférujem celkom dobre, som opatrná šoférka, ale jazdím rýchlo," priznala v relácii Ukaž káru.

Na otázku moderátora, aká bola jej najvyššia dosiahnutá rýchlosť uviedla, že na Mercedese to bolo 280 km, ale na Ferari 326 km za hodinu! "Bolo to v Nemecku," povedala podnikateľka, ktorá jazdí veľmi často, ale napríklad, keď ide do Prahy využíva vlak! Fotky Nely a jej super auta nájdete v našej galérii.

V relácii taktiež uviedla, že bola účastníčkou ťažkej dopravnej nehody, kde zomreli dvaja ľudia. "Uvedomila som si, že telefón vás vykoľají z dráhy, takže ľudia by mali byť počas jazdy opatrní." Nela bola nablízku pána, ktorý nehodu neprežil. "Tento zážitok neprajem to nikomu..."