S manželom, hercom Michalom Kubovčíkom (42) spolu chodili päť rokov, než sa v roku 2017 zosobášili. "Nemali sme ešte deti, tak náš životný štýl bol taký, že sme chodili domov až v noci, lebo sme boli väčšinou na pľaci alebo v divadle. Stravovali sme sa v reštauráciách," spomína herečka. Odkedy sa stala mamou Rudka (5) a Paľka (2) musí aj variť.

"Priznávam, že nie som veľká fanúšička varenia, ani na to podľa mňa nemám extra talent. Ale keď mám čas a pokoj, tak ma to občas aj baví." Ako sme sa dozvedeli, pred niektorými jedlami mala veľký rešpekt, no keď ich skúsila uvariť, nebolo to až také strašné. "Mám ešte čo doháňať, ale snažím sa," hovorí s úsmevom. Je však jedno jedlo, na ktoré si doteraz netrúfla!

Aké jedlá obľubujú Kubovčíkovci?

"My máme radi také obyčajné, úplne jednoduché jedlá ako napríklad francúzske zemiaky, granadír a veľa ryže," prezradila herečka. Ako sme sa dozvedeli, jej chlapi majú veľmi radi cestoviny a pečené kura s ryžou. "Môj manžel našťastie nemá rád halušky, ale preto hovorím, že našťastie, lebo toho som sa bála celý život, že sa mi určite nikdy nepodaria. Takže, ani som ich ešte neskúšala, lebo halušky našťastie doma robiť nemusím," hovorí s úsmevom Zuzka.