Keď si Dominika Mirgová napísala status na svoju sociálnu sieť, určite ani len netušila, že svojím výrokom si to u mnohých ľudí pokašle. Viacerých totiž vytočilo do vývrtky to, akým štýlom povedala, že druhé dieťa neplánuje. "Stále sa ma ľudia pýtajú na druhé dieťa. Tak tu je. Ďakujem, ďalšie neprosím. Aspoň je doma kopec srandy v týchto ťažkých časoch. Majte pekný týždeň," napísala na svoju sociálnu sieť speváčka. 

Dominika Mirgová si rozhnevala mnohých ľudí.
Zdroj: Instagram
Dominika Mirgová si rozhnevala mnohých ľudí.

Pod jej statusom rýchlosťou blesku začali pribúdať komentáre, ktoré Dominiku určite nepotešili. "Môže jedna matka napísať na dieťa, ďakujem ďalšie neprosím?," spýtala sa Katka. "Hanbila by som sa na mieste jej syna," dodala Stanislava. "Už nevie, ako ma zaujať," napísala Moňa.

Dominika Mirgová so synom.
Zdroj: Instagram D. M.
Dominika Mirgová so synom.

Viacerých jej fanúšikov rozohnilo nie len to, ako sa vyjadrila o druhom dieťati, ale aj to, že k spomínanému statusu pridala fotku, na ktorej je so psom, no pózuje úplne nahá. "Všetko pekné, len mi to nejde dokopy. Ruší ma nahý človek so zvieraťom. Príde mi to mierne zvrátené," okomentovala Maca. "Otras. Takto sa tu predvádza. Že sa nehanbí, fuj," pridala sa Olinka. Vyzerá to teda tak, že Mirgová po tomto vyhlásení bude mať pravdepodobne menej fanúšikov. 

Anketa
Vyjadrila sa Mirgová na adresu druhého dieťaťa drsne?

Foto nahej Mirgovej so psom v galérii.