Prvá dáma MÓDY: Tromfne Melania Trump aj štýlovú Meghan Markle?

Prvá dáma MÓDY: Tromfne Melania Trump aj štýlovú Meghan Markle?
55 fotiek v galérií

Návšteva amerického prezidenta s manželkou na pôde britského kráľovstva ukázala, že štýlová Meghan Markle má silnú konkurenciu. Prvá dáma Melania Trump je majsterkou v tom, čo si oblieka a dokázala to aj po boku kráľovnej.

VIDEO: Melania Trump rada provokuje

Všetky outfity manželky Donalda Trumpa stáli za to a konkurovať im nemohla ani sympatická Kate Middleton, ktorá s ňou strávila jednu akciu. Čerstvá mamička Meghan sa nezúčastnila, a tak ich štýl možno porovnávať len diaľku.

Manželka princa Harryho je pôvodom z Ameriky rovnako ako Melania Trump. Ich štýl je tak v niečom podobný a viackrát sa stalo, že siahli po podobnom type šiat. Ktovie, ktorá z nich by vyhrala módu vojnu, ak by sa počas tejto štátnej návštevy stretli.

V galérii pod článkom si pozrite, aký štýl má prvá dáma Ameriky. Jej vkus je naozaj vycibrený, veľmi podobne ako je to u vojvodkyne zo Sussexu.

Autor: ling
Foto: Getty Images

 55 fotografií

Prvá dáma MÓDY: Tromfne Melania Trump aj štýlovú Meghan Markle? Prvá dáma MÓDY: Tromfne Melania Trump aj štýlovú Meghan Markle? Prvá dáma MÓDY: Tromfne Melania Trump aj štýlovú Meghan Markle? Prvá dáma MÓDY: Tromfne Melania Trump aj štýlovú Meghan Markle?
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa