Prvá žiarlivá scéna princa Harryho na Meghan: Komu patrilo jeho varovné gesto? (FOTO)

Prvá žiarlivá scéna princa Harryho na Meghan: Komu patrilo jeho varovné gesto? (FOTO)
25 fotiek v galérií

Chránená bola Meghan, ochrancom Harry. Votrelcom, ktorý k Meghan pristúpil príliš blízko, bol džokej Frankie Dettori. Celú udalosť zaznamenali kamery a spôsobila mierny rozruch.

Talian sa nezaprel
Príhoda sa stala, keď Meghan a Harry gratulovali víťazovi dostihov v Ascote Frankiemu Dettorimu (47) a odovzdávali mu cenu. Taliansky džokej bol taký nadšený zo svojho víťazstva, že sa kráľovskému páru najprv zdvorilo uklonil, a keď mu novopečená Vojvodkyňa zo Sussexu podávala ruku, predklonil sa, pobozkal jej ju a niečo povedal.

Manželova nevôľa
Princ Harry bol okamžite v strehu. Vystrúhal grimasu, namieril na džokeja ukazovák a naznačil mu, že sa k jeho manželke priblížil viac, ako by sa patrilo. Meghan sa na tom schuti zasmiala, čo Harryho upokojilo a nakoniec obomi rukami potriasol Dettorimu pravicu.

Premyslený ťah Meghan Markle: Aha, s čím začala po svadbe! (FOTO)

Chybu vraj neurobil
Odborníci na kráľovskú etiketu tvrdia, že džokejovo nonšalantné gesto bolo v poriadku a protokol ním neporušil. Neexistuje žiadne pravidlo pre obyčajných smrteľníkov, ako sa majú správať pred kráľovnou alebo členmi kráľovskej rodiny.

Čo pošepkal Meghan?

Na otázku, čo Frankie Dettori povedal Meghan, že to v Harryho očiach tak zaiskrilo, džojek odpovedal úprimne, že si pred Meghan a Harrym pripadal trocha zahanbený a pokorný. Meghan povedal, že jeho deti, ktorých má päť, by vraj boli väčšmi nadšené z toho, že mal tú česť stretnúť sa s ňou, ako z toho, že vyhral dostihy. Po tejto príhode už Harry celý zvyšok dňa držal Meghan za ruku.

Klikajte na galériu a dozviete sa viac.

Autor: jb
Foto: profimedia.sk

 25 fotografií

Prvá žiarlivá scéna princa Harryho na Meghan: Komu patrilo jeho varovné gesto? (FOTO)Prvá žiarlivá scéna princa Harryho na Meghan: Komu patrilo jeho varovné gesto? (FOTO)Prvá žiarlivá scéna princa Harryho na Meghan: Komu patrilo jeho varovné gesto? (FOTO)Prvá žiarlivá scéna princa Harryho na Meghan: Komu patrilo jeho varovné gesto? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa