MENU
Vyhľadávanie:

Fotostory

Na snímke je MUDr. Michal Palkovič, ktorý pracuje v ústave patologickej anatómie a ako odborný asistent vysokej školy lekárskej fakulty.
17.6. 2023 16:30

Hororové priestory slovenskej pitevne. Previedol nás ňou náš TOP patológ

Naša návšteva patológie na Sasinkovej v Bratislave sa začína prekvapivo. Sme v laboratóriu, kde sa pripravujú „sklíčka“, čiže vzorky tkanív na určenie diagnózy pacienta. Vedúci lekár pre nekropsiu MICHAL PALKOVIČ (49) berie do rúk malú fľašku s vinetou nakladané uhorky a ukazuje nám jej obsah...

.
20.4. 2023 19:01

Bacuľky, ktoré to natreli Hollywoodu: Toto povedali o svojich telách!

Majú zopár kíl navyše, a možno práve tak akurát. Najskôr im ponúkali len vtipné „plus-size“ postavy, ktorých humor bol založený len na telesných predispozíciách. No viaceré z nich sa už z tesného stereotypu vymanili a dokázali, že sú aj skvelé herečky aj s diváckym fokusom aj na filmovú, nielen telesnú postavu.

Ďalšie správy z rubriky

.
13.2. 2023 17:01

8 znakov, že vám niekto klame: Rozpoznať ich je hračka!

Nový výskum z americkej Haas School of Business naznačuje, že aj keď väčšina z nás má celkom dobré inštinkty, pokiaľ ide o rozpoznávanie klamárov a klamárok, no máme tendenciu prehovárať sami seba, aby sme im neverili… A to nie je správne.

historické centrum Krakova
10.2. 2023 16:31

Rozprávkový Krakov je letecky za pár eur! Toto v ňom určite navštívte

Poľské kráľovské mesto s bohatou aj tragickou históriou je vo viacerých štvrtiach zakonzervované v čase a oplýva viacerými očarujúcimi miestami aj raritami. Letenka z Viedne na nasledujúce mesiace stojí od 7 € jednosmerne a umožní vám vyhnúť sa stresujúcim hodinách na zimných cestách.

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Osud máte vo vlastných rukách. Viete, ako vykladať z kariet?

Odpoveď odborníka:

Vykladať z kariet sa môžete naučiť aj vy. Najskôr na naučte rozoznať jednotlivé karty a pochopte ich význam. Každý výklad z kariet totiž stojí na dvoch pilieroch. Prvým je vedieť, ako sa vykladá a poznať význam kariet, druhým sú osobné vlastnosti človeka, ktorý karty vykladá. Lebo naučiť sa v nich čítať, záleží nielen od vašich myšlienok, ale aj intuície. 

Kocky nie sú len pre hazardných hráčov. Môžu vám pomôcť nájsť odpovede na otázky o budúcnosti
Zdroj: Shutterstock.com

Výber kariet
Ak ste začiatočníčka, siahnite po anjelských kartách. Sú totiž najjednoduchším typom kariet a môžete ich začať vykladať takmer okamžite. Všetko je na nich jasne napísané, prípadne nájdete výklad v priloženej brožúre. Omnoho zložitejšie je vykladať osud z cigánskych a tarotových kariet. Cigánske karty síce nesú obrázky, ktorým pomerne ľahko porozumiete, zvádzajú však k nežiadúcemu zjednodušovaniu. Tarotové karty zasa vyžadujú hlbšie štúdium, inak z nich nevyčítate nič.  

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.