MENU
Vyhľadávanie:

Prominenti

Ďalšie správy z rubriky

Prince Harry And Meghan Markle Attend Anzac Day Services
24.9. 2020 8:00

15 FOTO dôkazov, že Meghan Markle NEBAVILO byť vojvodkyňou

Príchod Meghan Markle do kráľovskej rodiny poriadne rozvíril konzervatívne britské vody. Dopadlo to tak, že povedala NIE a spolu s manželom Harrym sa vymanili z pút, ktoré so sebou monarchia nesie. Mnohí sa po tomto "rozuzlení" zhodujú, že to na Meghan bolo vidieť.

Emma Watson
23.9. 2020 7:00

Krátke vlasy? Tieto celebrity predviedli ako na to!

Účes z krátkych vlasov vyžaduje poriadnu dávku odvahy a nie každá žena si trúfne na chlapčenský zostrih. Avšak, aj krátke vlasy môžu byť ženské a sexy. Dôkazom sú aj krásky z radov celebrít, ktoré vystriedali kadere za vtáčie hniezdo.

Lucia Siposová
22.9. 2020 11:13

Lucia Siposová: Kde je smiech, tam je aj sex

V seriáli Prázdniny hrá sestričku z gynekológie Dášu Lehotskú. Lucia Siposová (40) je svetobežníčka a túlavé topánky nevyzula ani cez koronakrízu. Kam ju zaviedli s jej priateľom?

Vejmělková považuje románik s Haberom za nezmysel.
21.9. 2020 16:15

UŽILI SI TO spolu? Pravda o horúcich chvíľach Velmělkovej a Haberu!

Aj napriek tomu, že od nakrúcania filmu Fontána pre Zuzanu ubehlo viac ako štvrťstoročie, jeden fakt nedá fanúšikom spávať. Hlavná predstaviteľka Eva Vejmělková mala po vypnutí kamier prežiť s Paľom Haberom horúci románik. Ako to bolo v skutočnosti?

91st Annual Academy Awards - Fan Arrivals
21.9. 2020 0:20

Spoznáte ich vôbec? TAKTO sa herci zmenili od svojej prvej filmovej úlohy

Dnes sú veľkými hviezdami, no aj oni kedysi začínali ako úplne neznáme tváre. Väčšina hercov či herečiek má za sebou viacero úloh, kým prišla tá prelomová a spoznal ich celý svet. Napríklad takého Matthewa McConaughea by ste v jeho prvom filme snáď ani nespoznali...

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.