MENU
Vyhľadávanie:

Zdravie a krása

Pri zlom skladovaní rýchlo podliehajú rôznym plesniam aj orechy. Na prvý pohľad to pritom nemusí byť vôbec viditeľné. Medzi najnáchylnejšie druhy patria arašidy a vlašské orechy. Pred konzumáciou by ste nasledujúcim spôsobom spracovávať vlastne všetky orechy. Cez noc ich namočte do vody a potom len v rúre usušte.
dnes 13:27

Čo sa stane, ak ZMIXUJETE orechy so semienkami?

K zdravému životnému štýlu neodmysliteľne patrí zdravá strava. Veľký dôraz sa kladie najmä na dostatočný prísun čerstvej zeleniny a ovocia v našom jedálničku. No nesmieme zabúdať ani na iné cenné prírodné zdroje zdravia.

mikrovlnka
dnes 11:16

Čo sa vlastne deje S JEDLOM V MIKROVLNKE?

Je naozaj príprava a ohrievanie pokrmov v mikrovlnke taká nebezpečná, ako sa traduje? Pri zavedení ktorejkoľvek technickej novinky vznikne okrem ošiaľu aj množstvo fám a nepodložených faktov.

hobby zaluba
včera 13:18

Aké HOBBY máte, taká ste: Čo o vás prezradia VAŠE KONÍČKY?

Okrem vecí, ktoré musíme, robíme aj tie, ktoré chceme a môžeme. Niekedy máme na ne dokonca talent. Záľuby sú skvelý spôsob, ako pretaviť svoju energiu do niečoho produktívneho, v lepšom prípade aj užitočného. Čo o vás hovoria vaše najobľúbenejšie?

Ak musíte JESŤ PRED SPANÍM, čo si vybrať?
4.3. 2021 8:00

Ak musíte JESŤ PRED SPANÍM, čo si vybrať?

Výber najlepšieho nočného občerstvenia môže znamenať rozdiel medzi pocitom frustrácie a potešenia z úspechov pri chudnutí. Jogurt obsahuje veľké množstvo bielkovín, čo má za následok obmedzenie chuti na večerný nájazd do chladničky.

Ďalšie správy z rubriky

oci eyes zrak
1.3. 2021 10:16

Neuveriteľné: Zlý cholesterol VYČÍTATE AJ Z OČÍ!

Existujú dva typy škvŕn cholesterolu, ktoré nájdeme v očiach. Najbežnejším typom je tzv. xantóm, čo sú mäkké, žlté hrbolčeky viditeľné na očných viečkach. Tieto škvrny nie sú škodlivé. Druhý, vážnejšie typ cholesterolu, ktorý nájdeme v oku je cholesterolová embólia.

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Tereza, Trnava: Nájdem oddaného partnera?

Odpoveď odborníka:

Milá Terezka,
v prvom rade veľmi pekne. Ďakujem za krásny pozdrav, ste milá, čo sa týka lásky vo Vašom živote, tak vidím skutočne, že ste si prešli veľmi zlým obdobím, len prosím, nestrácajte nádej. Príde čas, že aj Vám do života príde veľmi nenápadný muž a z prvoty sa Vám nebude ani len snívať, že by Vám mohol byť oddanou polovičkou. Preto sledujte pozorne, hlavu hore, svoju lásku isto nájdete. 

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

  1. Odpoveď Mirka, Krompachy: Ako dopade môj vzťah a kúpa bytu?
  2. Odpoveď Lucia, Košice: Manžela mám chorého, všade dlžím peniaze
  3. Odpoveď Marcela, Lučenec: Má môj vzťah s partnerom perspektívu?
  4. Odpoveď Denisa: Čo ma čaká v láske a ako vyzerá moje zdravie?
Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.