Rebelka Meghan: Kam sa chce skryť počas druhého tehotenstva? (FOTO)

Rebelka Meghan: Kam sa chce skryť počas druhého tehotenstva? (FOTO)
25 fotiek v galérií

Meghan Markle sa opäť chystá porušiť kráľovské tradície. A pôjde o veľa – v hre je totiž jej druhé tehotenstvo.

Osamelá a zraniteľná
Čerstvé správy zo zákulisia kráľovského paláca naznačujú, že vojvodkyňa zo Sussexu je už pevne rozhodnutá - jej druhé tehotenstvo bude prebiehať úplne inak ako prvé.

Keď čakala Archieho, bola pod neustálym drobnohľadom médií a verejnosti, preto sa cítila extrémne zraniteľná. Spomenula to aj v dokumentárnom filme o ceste po Afrike, že ju takéto obťažovanie veľmi rozrušovalo tesne pred pôrodom a po ňom a vyrovnať sa s takýmto tlakom nebolo jednoduché.

Pôjde do Los Angeles
Meghanina úprimná spoveď pred kamerami vysvetlila dôvod, prečo kráľovský pár pri jej ďalšom tehotenstve zvolí dramaticky odlišný prístup. Priateľkám Meghan už skôr prezradila, že druhé dieťa by rada priviedla na svet v Los Angeles, kde sa sama narodila a vyrastala. Počas prvého tehotenstva v Spojenom kráľovstve sa bez príbuzných a priateľov cítila nesmierne osamelá. Tradície-netradície, Meghan chce byť šťastná a cítiť sa pohodlne, hoci tým vyvolá nevôľu celej kráľovskej rodiny.

VIDEO: Aha, aký je Archie rozkošný chlapček! (Video nájdete pod článkom)


Dieťa neukazujú

Archie Mountbatten-Windsor bude mať 6. decembra už sedem mesiacov. Meghan ho už vraj nedojčí, jedlo mu väčšinou pripravuje sama alebona to dohliada. Všetko musí byť bio, zo sezónnych surovín a jednoduché.Meghan a princ Harry si súkromie prísne strážia a prvorodeného syna ukazujú len sporadicky, naposledy to bolo koncom septembra počas oficiálnej cesty po južnej Afrike. Otázne však je, či sa Meghan nemýli a vo svojom rodnom meste nebude počas druhého tehotenstva pod ešte väčším tlakom ako na kráľovskom dvore.

Klikajte na galériu a dozviete sa viac.

Autor: jb
Foto: profimedia.sk

 25 fotografií

Rebelka Meghan: Kam sa chce skryť počas druhého tehotenstva? (FOTO)Rebelka Meghan: Kam sa chce skryť počas druhého tehotenstva? (FOTO)Rebelka Meghan: Kam sa chce skryť počas druhého tehotenstva? (FOTO)Rebelka Meghan: Kam sa chce skryť počas druhého tehotenstva? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa