Rovnaký účes si na ples mohla odpustiť! A ospevovaný outfit nakoniec Hurajovej spôsobil... (FOTO)

Rovnaký účes si na ples mohla odpustiť! A ospevovaný outfit nakoniec Hurajovej spôsobil... (FOTO)
21 fotiek v galérií

Úlohy moderátorky tohto ročníka sa zhostila sympatická herečka Lucia Hurajová, ktorá dlhé roky patrí medzi podporovateľov dobročinného zámeru Plesu v opere. Jej šaty tento rok žiarili, boli však skutočne tie najkrajšie v porovaní s predošlými ročníkmi?

Ako na obláčiku
Prítomných hostí očarila moderátorka nádhernými jemnými šatami od módneho návrhára Marcela Holubca, ktorý sa pri tvorbe róby inšpiroval tohtoročnou témou plesu. „Vždy je pre mňa dôležitá samotná dáma, ktorá bude nositeľkou mojich šiat. Prispôsobujem sa jej, tomu, v čom sa cíti dobre, aká farba jej svedčí. Keďže témou 19. ročníka bola rapsódia šťastia, tak som si to spojil, že keď som šťastný, tak lietam v oblakoch. Šaty preto evokovali ružový obláčik, boli jemné a nežné,“ prezradil slovenský dizajnér.

Po minulé roky sme pozorovali, že Lucia skôr volila šaty, ktoré ju obopínali a vynikla na nej jej krásne štíhla postava. Tento rok jej šaty zakryli takmer celé vyšportované telo. Jediné, čo všetky outfity spája je veľmi podobný účes, ktorý zvolila. Hoci má nádherné vlasy a rozpustené by jej mimoriadne pristali, neustále ich schováva do nalakovaného drdolu. 

Posúďte sami, v ktorom outfite sa vám páči najviac? Kliknite do galérie fotografií po článkom.

Autor: bb
Foto: Emil Vaško/pluska

VIDEO: Zákulisie Plesu v opere

 

 21 fotografií

Rovnaký účes si na ples mohla odpustiť! A ospevovaný outfit nakoniec Hurajovej spôsobil... (FOTO)Rovnaký účes si na ples mohla odpustiť! A ospevovaný outfit nakoniec Hurajovej spôsobil... (FOTO)Rovnaký účes si na ples mohla odpustiť! A ospevovaný outfit nakoniec Hurajovej spôsobil... (FOTO)Rovnaký účes si na ples mohla odpustiť! A ospevovaný outfit nakoniec Hurajovej spôsobil... (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa