Ružové víno dodá svadbe štýl a eleganciu

Ružové víno dodá svadbe štýl a eleganciu

Ak plánujete svadbu a v kútiku duše si opakujete otázku, ako váš deň D spestriť niečím originálnym, čo mu dodá výnimočnosť a eleganciu, máme tip presne pre vás. Čo takto inšpirovať sa letnými trendmi slávneho Saint Tropez a prekvapiť hostí výberom štýlových rosé vín priamo zo srdca Provensálska?

Sú charakteristické krásnou ružovou farbou, ktorá je v porovnaní so slovenskými či rakúskymi vínami podstatne jasnejšia a priezračnejšia. A chuť? Svieža, lahodná a jednoducho neodolateľná.

Spoločnosť Dagon s.r.o. priniesla pod značkou WINED začiatkom roka 2016 na slovenský trh výber tých najlepších rosé vín zo svetoznámeho regiónu Côtes de Provence, ktoré nielenže pochádzajú od svetovej špičky výrobcov, ale zaujmú aj originálnym a nadčasovým dizajnom, prepracovaným do najmenších detailov.

Jednotkou medzi vínami, ktoré nezaprú svoju ženskosť a jemnosť je nepochybne ružové La Vie en Rose z vinárstva Château Roubine s označením Cru Classé, ktoré patrí k najstarším vo Francúzsku. Autorom kvetinového dizajnu fľaše je syn Valérie Rousselle, súčasnej majiteľky vinárstva. La Vie en Rose je ako stvorené na oslavy, svadby či horúce letné večery v dámskej spoločnosti.


Ak hľadáte niečo ozaj výnimočné, vyskúšajte  bio ružové šumivé víno Sparkling de Léoube z vinárstva Château Léoube. Na prvý pohľad sa môže zdať, že ide o biele víno. Jeho skutočnú farbu prezradia len nenápadne jemné odlesky ružovej spestrené delikátnymi bublinkami a sviežou vôňou ovocia. Sparkling de Léoube to je kvalita, výnimočná chuť a originálny dizajn. Víno, ako stvorené na špeciálne chvíle, na ktoré sa nezabúda.

Pozrite si aj VIDEO, ktoré nájdete pod článkom.  

Platená reklama

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Svadba"

Poradňa