Seriáloví Priatelia ako bežní rodičia: Pozrite, kto z nich má najviac detí (FOTO)

Seriáloví Priatelia ako bežní rodičia: Pozrite, kto z nich má najviac detí (FOTO)
20 fotiek v galérií

Z televíznych obrazoviek ich poznáme ako zábavných priateľov takmer bez záväzkov. V reálnom živote však herci legendárneho komediálneho seriálu dospeli, založili rodiny a vychovávajú deti. Pozrite sa s nami, ako im to pristane.

VIDEO: Priatelia a ich detičky

 

Zo šestice hlavných hrdinov sa ku vlastnej rodine zatiaľ nedostali jedine Rachel, teda herečka Jennifer Aniston a Chandler, teda Matthew Perry. Zvyšok partie má za sebou aj nejaké tie rozvody, viacero detí a možno vás prekvapí, že niektoré sú už dospelé. Kto z nich má najstaršie deti?

V galérii pod článkom nájdete zábery hercov zo seriálu Priatelia v úlohe rodičov. Nechýbajú hlavní hrdinovia, ale aj obľúbené vedľajšie postavy ako Phoebin manžel Mike či Racheline sestry.

Viac v galérii pod článkom!

Autor: ling
Foto: Getty Images

 20 fotografií

Seriáloví Priatelia ako bežní rodičia: Pozrite, kto z nich má najviac detí (FOTO)Seriáloví Priatelia ako bežní rodičia: Pozrite, kto z nich má najviac detí (FOTO)Seriáloví Priatelia ako bežní rodičia: Pozrite, kto z nich má najviac detí (FOTO)Seriáloví Priatelia ako bežní rodičia: Pozrite, kto z nich má najviac detí (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa