6 darčekov, ktoré ho na Valentína potešia

6 darčekov, ktoré ho na Valentína potešia

Kúpa darčeka na Valentína môže byť celkom ťažká. Hlavne v prípade, keď neviete z partnera vydolovať, čo by vlastne chcel. Ak mu chcete dať niečo naozaj užitočné, čo ho bude udržiavať aj v dobrom zdraví, pozrite si naše tipy na zaujímavé darčeky.

Členstvo vo fitku
Ak váš muž miluje cvičenie, no potrebujete ho ešte trochu namotivovať, kúpte mu permanentku do fitka. Je to dobrá motivácia, aby nesedel doma na gauči.

Nové tenisky
Miluje behanie alebo šport, pri ktorom dáva zabrať hlavne nohám? Rýchlo zoderie každé tenisky? Prekvapte ho párom nových, vysoko kvalitných, ktoré sú odolné, pohodlné a budú dobrou podporou pre jeho nohy.

Športové oblečenie
Ak váš muž bude tráviť čas v posilňovni, teraz, keď má členstvo, bude sa pravdepodobne chcieť ukázať vo veľkom štýle. Kúpte mu k tomu športové oblečenie, ktoré ho bude reprezentovať, ale zároveň je aj pohodlné a odvetrané.Masáže
Štúdie ukazujú, že masáže majú vysoko pozitívny vplyv na naše zdravie. Zmierňujú stres a dokonca aj znižujú krvný tlak. Keď už bude chodiť cvičiť, bude ich potrebovať.

Fľaša červeného vína
Patrí k milovníkom vína? Potom ho "dostane" aj dobrá fľaša červeného vína. Červené víno je dobrým zdrojom antioxidantov a obsahuje resveratrol a polyfenoly, ktoré chránia cievy srdca. Výskum naznačuje, že resveratrol môže zvýšiť hladinu dobrého cholesterolu (HDL) a zabrániť vzniku krvných zrazenín a plaku v tepnách.

Odšťavovač
Odšťavovanie je vynikajúci spôsob, ako začleniť viac zeleniny a ovocia do svojho jedálnička, a teda viac dôležitých vitamínov a minerálov. Na internete nájdete tisíce kvalitných tipov, ako kombinovať chute a miešať ovocie so zeleninou. Vďaka tomuto prístroju si prídete na svoje aj vy. Nie je sexi, keď vám prinesie farebný koktejl ráno do postele?

Treba však mať na pamäti, že Valentín nie je iba o darčekoch. S našou láskou by sme mali stráviť nezabudnuteľné okamihy. Vyberáme aj tip od našej čitateľky... "Pekná romantická prechádzka v parku alebo chutná večera s partnerom pri sviečkach. Dôležité je, aby to bolo úprimné a s cieľom potešiť svojho partnera."

Autor: bb
Foto: Shutterstock

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Nakupujeme"

Poradňa