Sesternica princa Wiliama a Harryho ukázala prsia! Čím ešte poburuje krásna šľachtičná? (FOTO 18+)

Sesternica princa Wiliama a Harryho ukázala prsia! Čím ešte poburuje krásna šľachtičná? (FOTO 18+)
32 fotiek v galérií

Britská kráľovná Alžbeta z toho musí mať oči v smútku. Najkrajšia členka kráľovskej rodiny Lady Amelia Windsor totiž poburuje svojim zovňajškom aj správaním prísne kráľovské mravy. Práve preto ju Briti milujú!

Aj napriek tomu, že s ňou má kráľovná občas problém a poriadne jej to dá vyžrať, mladučká 23-ročná Amélia - dcéra vojvodu zo St. Andrews si z toho nič nerobí. Je si vedomá svojej  krásy, pracuje ako modelka a nerobí jej problém odhodiť podprsenku.

Mel študuje na prestížnej škótskej univerzite (povráva sa, že inteligenciu do vienka nedostala) a popritom si „privyrába“ v modelingu. Nie, že by to potrebovala, veď peňazí má až-až, ale mladá krásna deva sa rada ukazuje na verejnosti a dráždi nejedno mužské oko.

Môže si to dovoliť, lebo na rozdiel od Harryho a Williama sa nemusí riadiť tak prísnymi kráľovskými pravidlami a poriadne to využíva. Oblieka sa naozaj odvážne, neustále žúruje a popritom sa snaží uchytiť vo svete módy a darí sa jej. Neobmedzuje sa ani pri svojom pôsobení na sociálnych sieťach. Ľudia ju milujú a páči sa im jej nezávislosť. Tak nemá o fanúšikov núdzu.

Kedy odhodila všetky zábrany? Pozrite sa v našej galérii pod článkom.

Autor: mam
Foto: Profimedia

 32 fotografií

Sesternica princa Wiliama a Harryho ukázala prsia! Čím ešte poburuje krásna šľachtičná? (FOTO 18+)Sesternica princa Wiliama a Harryho ukázala prsia! Čím ešte poburuje krásna šľachtičná? (FOTO 18+)Sesternica princa Wiliama a Harryho ukázala prsia! Čím ešte poburuje krásna šľachtičná? (FOTO 18+)Sesternica princa Wiliama a Harryho ukázala prsia! Čím ešte poburuje krásna šľachtičná? (FOTO 18+)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa