Sexi červené „Baywatch plavky“ sú večné! Ktoré celebrity by si ich mali radšej odpustiť? (FOTO)

Sexi červené „Baywatch plavky“ sú večné! Ktoré celebrity by si ich mali radšej odpustiť? (FOTO)
33 fotiek v galérií

Odkedy sa na televíznych obrazovkách objavil v roku 1989 seriál Baywatch, pardon – u nás Pobrežná hliadka, osud červených jednodielnych plaviek bol spečatený!

VIDEO: Pamätáte si ju ešte? Pozrite si úvodnú znelku Baywatchu!

Seriál vyvolal vlnu senzácie, ktorá sa dá porovnať hádam len s objavením bikín v roku 1946, ktoré mravokárcov iritovali predovšetkým odhalením ženského pupka.

Mohlo by sa zdať, že návrat k celým plavkám o 55 rokov neskôr bol krokomspäť, no vysoko vykrojené nohavičky a naopak hlboko krojený výstrih v podstate obnažovali viac ako nejedny bikiny. A nechávali priestor pre fantáziu – veľa fantázie. A to v časoch, keď u nás nebol až taký prísun sporo odetých slečien na internete.

Otehotnela už ako 12-ročná, no stala sa legendou! Šokujúci príbeh kráľovnej soulu Arethy Franklin († 76)

Nečudo, že pobehujúce záchranárky s pohupujúcimi sa vnadami pritiahli k televíznym obrazovkám celú rodinu – vrátane oteckov a dedkov. Veď to bol slušný rodinný seriál, ktorého hlavným obsahom bolo zachraňovanie utopených ľudí, no nie? A keď mamičky občas aj poňali podozrenie, že ocko s nimi ten seriál pozerá až príliš často, bol tam David Hasselhof, ktorý každú ženu od 14 do 104 rokov ihneď priviedol na iné myšlienky...

Tak toto im nevyšlo! Celebrity, ktoré chceli byť za pekné, ale nepodarilo sa... (FOTO)

Dnes, takmer o dvadsať rokov neskôr obľuba červených retro plaviek zo seriálu Baywatch neustupuje. Majú už nespočetne veľa variácií, ale – celé, červené, sexi – to im zostalo. Takmer každá celebrita si považuje za povinnosť, objaviť sa v nich na sociálnej sieti.

Milujú ich reality hviezdy ako Kylie Jenner, „áčkové“ herečky ako Eva Longoria a Elizabeth Hurley, či modelky – napríklad Ashley Gragam. Niektoré z nich by sa však mali, podľa nášho názoru, radšej na tú "parádu"vykašlať. Ak by sme to mali zhrnúť, nevyzerá v nich dobre celulitída, ani neduživá pokožka, ani akože sexi pózy. No, veď sa to pozrite sami...

Fotky celebrít v (ne)sexi červených plavkách nájdete v GALÉRII!

Autor: zp
Foto: profimedia.sk

 33 fotografií

Sexi červené „Baywatch plavky“ sú večné! Ktoré celebrity by si ich mali radšej odpustiť? (FOTO)Sexi červené „Baywatch plavky“ sú večné! Ktoré celebrity by si ich mali radšej odpustiť? (FOTO)Sexi červené „Baywatch plavky“ sú večné! Ktoré celebrity by si ich mali radšej odpustiť? (FOTO)Sexi červené „Baywatch plavky“ sú večné! Ktoré celebrity by si ich mali radšej odpustiť? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa