Sexuálny útok pred kamerami! Hodiny nakrúcala známa herečka s násilníkom! (FOTO od 18 rokov)

Sexuálny útok pred kamerami! Hodiny nakrúcala známa herečka s násilníkom! (FOTO od 18 rokov)
35 fotiek v galérií

Alyssa Milan (46), hviezda zo seriálu Čarodejnice si prešla peklom. To, čo sa jej stalo pred kamerami, by neželala ani najväčšiemu nepriateľovi.

Jej herecký kolega ju totiž znásilnil priamo počas natáčania a priamo pred hľadáčikom kamery! Stalo sa to v čase, kedy natáčala známy čarodejnícky príbeh a zopár iných filmov. Mala vtedy 21 rokov, bola pôvabná a priťahovala chlapov.

Natáčala scénu s mužom, ktorý bol od nej starší o sedemnásť rokov. Bežné „milostné“ scény však vedia profesionálni herci zahrať tak, aby si divák myslel, že práve prežívajú extázu, v skutočnosti sa však nič neprístupné nedeje. V tomto prípade to bolo úplne inak.

„Muž, ktorý to urobil (jeho meno dodnes neprezradila), nebol profesionál,“ priznáva známa herečka. Využil chvíľu a herečke urobil to, o čom nesnívala ani v najdivokejších snoch. „Urobil z natáčania peklo,“ priznáva Alissa. Strčil jej ruku do nohavičiek a snažil sa do nej preniknúť prstami. „Znásilnil ma priamo na pľaci aj napriek tomu, že boli kamery zapnuté!“

Herečku nečakaný útok zaskočil. Hnevala sa, vzpierala, ale on neprestával. Režisér si to všimol, až keď bolo príliš neskoro a nemohol zakročiť. Chcel volať políciu, ale Alyssa nechcela ohroziť natáčanie, tak zostal sexuálny útok bez povšimnutia. Ďalších šesť hodín preto natáčala scénu s mužom, ktorý použil prsty aj na niečo iné, ako na stláčanie klávesnice na svojom telefóne...

Ak chcete vidieť zábery, ktoré ste doteraz nevideli, kliknite na našu galériu pod článkom.

Autor: mam
Foto: profimedia, archív

 35 fotografií

Sexuálny útok pred kamerami! Hodiny nakrúcala známa herečka s násilníkom! (FOTO od 18 rokov)Sexuálny útok pred kamerami! Hodiny nakrúcala známa herečka s násilníkom! (FOTO od 18 rokov)Sexuálny útok pred kamerami! Hodiny nakrúcala známa herečka s násilníkom! (FOTO od 18 rokov)Sexuálny útok pred kamerami! Hodiny nakrúcala známa herečka s násilníkom! (FOTO od 18 rokov)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa