Skrachovaná plavčíčka: Zo sexbomby Eriky Eleniak je dnes tetuška! (FOTO)

Skrachovaná plavčíčka: Zo sexbomby Eriky Eleniak je dnes tetuška! (FOTO)
24 fotiek v galérií

Dievčatá chceli byť ako ona, chlapci ju mali na plagátoch v izbe, tí väčší "chlapci"nalepenú na stene v garáži alebo v šatňovej skrinke... Spomínate si?

Ako zostarli a čo robia? Takto sa zmenili ďalšie hviezdy Baywatchu!

Krehká blondýnka Erika Eleniak (48) zo seriálu Pobrežná hliadka nikdy nebola veľkou herečkou. Krátko sa mihla v Spielberhovom trháku E.T. Mimozemšťan či v Schôdzke naslepo s Brucom Willisom. No až účinkovanie v troch sériách Baywatch ju vystrelilo na hollywoodske nebo. A tiež taká drobnosť, že zapózovala v roku 1989 nahá pre Playboy.

Z Eriky sa doslova cez noc stal sexsymbol deväťdesiatych rokov. Potom sa objavovala vo filmoch skôr béčkovej produkcie, mala rôzne problémy v súkromnom živote a na verejnosti sa, najmä v posledných rokoch, objavuje iba zriedka. Dva roky pred päťdesiatkou musíme skonštatovať, že z tej "sex" zostala už iba "bomba".

S časom nebojuje
Kým v jej veku sa mnohé jej kolegyne ešte prezentujú ako sexice s hlbokými výstrihmi a odhalenými nôžkami, Erika Eleniak nosí pohodlné tuniky a svetre. Jemné blond kučery zamenila za športový účes a hoci jej to vcelku pristane, vyzerá skôr ako tetuška odvedľa, než ako sexsymbol deväťdesiatych rokov. Posúďte sami, ako sa za posledné roky zmenila...

Pripomeňte si filmy, v ktorých hrala a pozrite si jej premeny v čase v GALÉRII pod článkom.

Autor: zp
Foto: profimedia, erikaeleniak.info, pinterest

 24 fotografií

Skrachovaná plavčíčka: Zo sexbomby Eriky Eleniak je dnes tetuška! (FOTO)Skrachovaná plavčíčka: Zo sexbomby Eriky Eleniak je dnes tetuška! (FOTO)Skrachovaná plavčíčka: Zo sexbomby Eriky Eleniak je dnes tetuška! (FOTO)Skrachovaná plavčíčka: Zo sexbomby Eriky Eleniak je dnes tetuška! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa