Báječná Žena + kniha DIANA: Skutočný príbeh jej slovami


„Chcela by som Ťa o niečo požiadať. Musí to však ostať naším tajomstvom. Sľúb mi, že to pre mňa spravíš. Istý spisovateľ, ktorému nemálo dlžím, práve píše knihu o mne, o Diane, a nie o princeznej z Walesu. Plne mu dôverujem a mám na to veľmi dobré dôvody.

Už dlhšie má pocit, že kráľovský systém vrhá tieň na môj život a rád by napísal knihu o mne, takej, aká som. Mohla by to pre mňa byť šanca vynoriť sa z hlbín. Vnímam ju ako záchrannú vestu. Keď som chlapcom ukazovala naše fotoalbumy, uvedomila som si, aké je pre mňa nesmierne dôležité zapamätať si samu seba takú, aká skutočne som.“ Diana

Báječná Žena + kniha DIANA: Skutočný príbeh jej slovami

Pôvodná publikácia knihy vznikla v spolupráci so samotnou princeznou a teraz vám pri príležitosti výročia jej úmrtia prinášame špeciálnu, rozšírenú edíciu. Kniha sa sprvoti stretla s odporom a výsmechom, no čoskoro sa z nej stala podľa rebríčka New York Times najpredávanejšia biografia deväťdesiatych rokov.

Životopisec Andrew Morton, ktorý nahral a spracoval tajné pásky rozhovorov s princeznou, sa k nim teraz, po dvadsiatich piatich rokoch vrátil, aby nám priniesol ešte bližší náhľad do mysle a života princeznej. Takto vznikla kniha, ktorú si s týždenníkom Báječná Žena môžete kúpiť už od 4. 2. 2020.

Príbeh Diany – ikony, legendy a skutočnej ženy – neprestáva verejnosť fascinovať ani po jej smrti. Knihu Diana: Skutočný príbeh jej slovami síce napísal niekto iný, no inak je zo všetkých stránok jej autobiografiou.

Už v predaji!