Alice je známa z Instagramu a YouTube, kde má desaťtisíce fanúšikov. Pravidelne ich zásobuje videami a fotkami svojich premien, kedy sa z normálneho dievčaťa stane bábika. Do svojej záľuby investovala kopec peňazí – takéto hobby vyžaduje množstvo parochní, kontaktných šošoviek, vhodného oblečenia a samozrejme, rôzny mejkap.  

r
Zdroj: Archív

Nie je veľmi spoločenská
Hoci by sa mohlo zdať, že osoba s takouto záľubou, prahne po pozornosti a miluje spoločnosť, pre Alice to neplatí. Je dosť plachá a nespoločenská. Prezliekanie za bábiku a fotenie ju napĺňa, no von takto nechodí, pokiaľ nejde o nejakú špeciálnu príležitosť. Alice žije momentálne v Nemecku a za bábiku sa prezlieka každý druhý víkend vo svojom apartmáne.

Premena jej trvá priemerne tri hodiny. Inak voľný čas trávi so svojím priateľom. Pre Metro.co.uk povedala: „Neznášam, keď na mňa hľadí veľa ľudí. Som veľmi nespoločenská a neviem zniesť takú pozornosť. Tu v Nemecku, kde teraz žijem, sú ľudia veľmi staromódni. Málokedy dokonca vidíte niekoho s prefarbenými vlasmi. Chovajú sa k vám ako k čudákovi.“