Všimli si to aj v LIVE FAMILY. A keďže Ivka pravidelne cvičí, prihlásila sa aj do aktuálne prebiehajúcej LIVE PREMENY, v ktorej si môže každá žena vyformovať postavu do plaviek.

Hýbte sa!
Ivana ochorela na rakovinu prsníka ešte v marci minulého roku. Počas chemoterapie pribrala osem kilogramov a do operácie, ktorú podstúpila v septembri, ďalších päť. Zmysel pre humor však napriek tomu nestratila a sama o sebe tvrdí, že je „nervák pažravého typu.“

S Janym cvičí už šesť mesiacov. A aj keď je niekedy príliš unavená a nezvládne celý tréning, cvičí pravidelne a najmä cvičí! Niektorí zdraví ľudia sa totiž vyhovárajú, že nemajú čas, alebo to vopred vzdávajú. Ivka by im mohla ísť príkladom, tak jej Jany daroval ročný tréningový program s jedálničkami, a tiež osobnú podporu v podobe telefonátov a stretnutí.

Ivka
Zdroj: archív
Ivka

A Ivka? Nevzdáva sa a napriek tomu, že s liečbou ešte zďaleka neskončila, všetkým ženám odkazuje, aby sa rýchlo objednali na preventívnu prehliadku ku gynekológovi, na sono alebo mamograf. Lebo prevencia dokáže zachrániť život.