Keighley Muldoon (36) z Port Glasgowa v Škótsku bola nešťastná v manželstve, absolútne to neklapalo a tak sa potajomky prejedala, aby zahnala smútok a frustráciu. Prázdne obaly schovávala, aby si nikto nič nevšimol. V bežný deň si dala na raňajky napríklad dvojitý muffin z fastfoodu, k tomu ešte palacinky s horúcou čokoládou, na obed štyri koláče a na večeru extra veľký kebab alebo veľkú pizzu s hranolkami.Nadmerné jedenie sa po troch rokoch zákonite prejavilo a z Keighley sa stala obézna žena s váhou 114 kíl. Keď si prezrela svoje fotografie z roku 2015, totálne sa zhrozila a v tej chvíli sa rozhodla, že so sebou musí niečo robiť. „Úprimne som nenávidela, čo sa zo mňa stalo. Ani keď som čakala dnes už 17-ročného syna Dylana, nevážila som toľko. Pripadala som si odporná. Nenávidela som svoje brucho, strie a pripadala som si stratená,“ cituje bacuľku Daily Mail.

Keighley Muldoon kedysi a teraz
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CfTVWWFIeAX/
Keighley Muldoon kedysi a teraz

Keď jej postavu začali komentovať aj úplne cudzí ľudia, ešte viac to podlomilo jej sebavedomie. „Hovorili mi napríklad, že sa budova otriasa, keď idem. Pokrikovali na mňa a urážali ma,“ spomína na ťažké obdobie mladá žena, ktorá sa snažila netrápiť sa tým, no doma si často aj poplakala. Chudnutie zobrala absolútne vážne. Prvé kilá zhodila ľahko. Okrem pravidelného cvičenia chodievala aj na dlhé prechádzky so záťažovou vestou. Začala s 5 kilami, dnes si dáva 20. Nechala si tiež vytvoriť diétny plán na mieru, ktorý jej, ako tvrdí, veľmi pomohol. Keď vstúpila do organizácie Slimming World schudla za jedenásť mesiacov ďalších 48 kg. Za rok jej hmotnosť klesla na 60 kg.

Ten rozdiel bije do očí!
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CcaBQyeI0t9/
Ten rozdiel bije do očí!

Mladá žena, ktorá si od hejterov vyslúžila krutú prezývku „Pizza Lady,“ dnes nosí veľkosť S! "Je to skvelý pocit, keď sa zmestím do svojho starého oblečenia, ako aj keď si môžem dopriať nové. Moje zdravie - fyzické aj duševné - sa výrazne zlepšilo. Mám oveľa viac energie a cítim, že sa mi vrátilo sebavedomie. Páči sa mi, ako vyzerám v zrkadle," teší sa 36-ročná Škótka, ktorá po nevydarenom manželstve teraz skúša šťastie aj na poli lásky. Ďalšie fotky, keď mala nadváhu, ako aj keď schudla, si môžete pozrieť v našej galérii.