O svojej prezývke hovorí: „Victoria je moje vlastné meno a Lovelace bola prvá ženská programátorka. Takže pre mňa Lovelace znamená ženskú silu vo viktoriánskom období.“ Victoria sa začala zaujímať o Goth módu už v období dospievania. Jej štýl zahŕňa rôzne prvky z Goth Lolita, Viktoriánskeho štýlu a japonskej pouličnej módy. Podľa jej vlastných slov chcela vždy vyzerať inak než ostatní a jej štýl je jej sebavyjadrením.

upirka
Zdroj: Archív

Každý deň strávi takmer dve hodiny vylepšovaním svojho vzhľadu. Jej líčenie zahŕňa bieliaci krém, pretože túži mať bledú pleť ako upír. Jej priateľ Dracul, ktorý pracuje ako hudobník, hovorí, že jeho ranná rutina zaberá okolo polhodiny, zatiaľ čo jeho priateľka potrebuje niekedy aj tri hodiny, kým sa pripraví.

„Takže zvyčajne som pripravený a čakám na ňu, kým robím raňajky. Funguje to celkom dobre. Proste som sa naučil pracovať s ňou s vedomím, že sme obaja iní v hospodárení s časom, ale zvládame to. Ja sa snažím vždycky o viac démonický výzor. Victoria je krásna a ja sa vždy snažím vyzerať škaredšie. Ako skreslený obraz alebo nedokonalý človek,“ hovorí Dracul.