Do dnešného dňa nazbierali už viac ako 200 bábik, pričom 30 z nich je dokonca v ľudskej veľkosti. Niektoré bábiky majú aj individuálne mená. Párik sa stretol ešte v dobe, keď boli deťmi. Ich rodičia boli priatelia. Vzťah medzi Madeline a Malachi sa začal rozvíjať pred piatimi rokmi a dnes sú už šťastnými manželmi.

Madeline pre Barcroft TV povedala: „Sme vážne posadnutí s čímkoľvek starožitným.“ Madeline milovala bábiky odjakživa, ale Malachi objavil v sebe túto vášeň pre zbieranie „plastových detí“ až po tom, čo sa presťahoval k Madeline. V detstve bol, ako väčšina chlapcov, podporovaný v tom, aby sa hral s „chlapčenskými“ hračkami. Dnes ale miluje bábiky rovnako ako jeho žena. Niektoré sú vyslovene miláčikmi Madeline a niekoľko svojich miláčikov má aj Malachi.

e
Zdroj: Archív

Od roku 2016 rozšírili svoju rodinku na vyše 200 bábik a dokonca si založili aj Instagramový účet, kde pridávajú fotky svojej šťastnej rodinky. Na niektorých fotkách sú bábiky hrajúce sa v záhrade, bábiky pri pečení koláčikov alebo na čajovej párty. Veľakrát dostávajú otázky ohľadom ich vlastných detí, teda prečo zatiaľ tento párik žiadne skutočné deti nemá.

Madeline a Malachi hovoria, že tieto bábiky nie sú náhradou za deti. Len sa im proste páčia a radi sa s nimi hrajú, vytvárajú rôzne scény a je to pre nich jednoducho kreatívna zábava. Okrem samotných bábik vyhľadávajú v bazároch aj starožitné oblečenie, do ktorého potom tieto bábiky obliekajú. Niektoré bábiky majú vyše 50 rokov, takže občas je treba niektoré čistiť a opravovať dlhé hodiny.

w
Zdroj: Shutterstock

Niektorí zo známych tejto dvojice zdieľajú ich nadšenie, iní však nemajú veľmi pochopenie pre toto čudné hobby. Napríklad ich priateľ Michael bol pozvaný na čajovú párty s bábikami pri príležitosti oslavy narodenín Madeline. Michael priznal, že táto ich kolekcia plastových detí je trošku strašidelná a ohromujúca, ale v podstate si myslí, že toto hobby je úžasné. Pre Barcroft TV Michael povedal: „Myslím, že je to jedna z najúžasnejších vecí, aké som kedy videl. To, že sú tak nadšení a nestarajú sa, čo si o nich iní myslia – to je jeden z dôvodov, prečo ich mám tak rád...“