Ako píše život.sk, keď sa dieťatko narodí, prvá vec, ktorá mamičku zaujíma je, či je zdravé, aké má vlásky, ako sa tvári. Máloktorá mamička, či doktor by sa pozreli, čo má novorodenec v ústach. Ako píše nemecký portál RTL, mamičke Jordan Bloss Wilson sa v apríli minulého roka narodil synček, ktorému svietili v strede spodnej čeluste dva obrovské zúbky.

"Tento chlapec sa narodil sa, aby mohol jesť steak," napísala s humorom na Tik toku šťastná mamička. Video zachytáva, ako jej teraz 8-mesačný synček Dawson spí a keď otvára ústa, môžete vidieť jeho zúbky v plnej kráse."Keď sa vaše dieťa narodí so zubami a personál nemocnice neverí, pretože to ešte nikdy nevidel," uviedla mamička k záberom. "Toto sa stáva pri jednom z 2 000 pôrodov,"doplnila Jordan.

Jej sledovateľov zarazilo, aké sú zúbky veľké. Čakali, že ledva budú prerezané cez ďasno, no veľkosťou pripomínali už dospelácke. "Vyzerali veľké, pretože bol malý. Nakoniec do nich dorástol," ozrejmila Jordan s tým, že zúbky boli od začiatku pod drobnohľadom odborníka. "Zubár mi povedal, že je najlepšie nechať ich v pokoji, ak sa dá. Bála som sa, že sa nimi zadusí, pretože bol taký malý, ale monitorovali ich a uistili sa, že ďasno je okolo zuba správne ovinuté." Jednou z obáv ľudí bolo, či je dojčenie syna pre Jordan bolestivé. "Stále ho dojčím, síce hrýzol, ale už sme na to prišli a nakoniec prestal," odpovedala otvorene. Viac fotiek rodinky si môžete pozrieť v našej galérii.