Ubytovali sme sa na vysokohorskej chate, kde bol chatárom super sexi chlap. Volal sa Alex. Bol to vážne pekný chlap, vyšportovaný, vtipný, zábavný a mal krásne modré oči. Nie div, že medzi nami preskočila iskra.

Poviem mu to sama
Dva týždne, ktoré som strávila na chate, patrili medzi najkrajšie dni môjho života. Každý deň túry, večer zábava. Bezhlavo som sa zaľúbila. Keď som po čase zistila, že som tehotná, pocítila som nesmierne šťastie. Už som sa videla, ako s Alexom a naším malým robíme chatárov a užívame si život v horách, ktoré sme obaja tak veľmi milovali. Nechcela som mu to písať, mobily vtedy ešte neboli takou samozrejmosťou ako dnes, preto som sa rozhodla, že mu to poviem osobne.

parik
Zdroj: Shutterstock

S druhou v posteli
Cesta bola nekonečne dlhá, nevedela som sa dočkať, kedy skončím v Alexovom náručí a poviem mu tú úžasnú správu. Do chaty som dorazila večer. Chcela som ho prekvapiť. Ale prekvapil on mňa – váľal sa s druhou v posteli. Stála som tam ako paralyzovaná, neschopná slova. Iba som sa otočila na päte a nočným vlakom odcestovala domov. Zranená, ponížená, sklamaná, sama. Na druhý deň prišiel Alex za mnou, prosil, plakal, argumentoval, ale mňa nič nezujímalo. Viac sme sa nevideli a ja som mu nikdy nepovedala, že bude otcom. Náš syn bol nádherný, presná kópia svojho otca.