Alebo, naopak, chcel si z neho sebecky vyžmýkať čo najviac pre seba. S druhou šancou prišla aj druhá puberta? Už keď sa po operácii zotavoval v kúpeľoch, začal vystrkovať rožky. Keď sme ho prišli do kúpeľného mestečka navštíviť, viac sa venoval cudzím ženám ako mne a našim dvom chlapcom...

Začne sa vám vysmievať, zhadzovať vás.
Zdroj: Shutterstock
Začne sa vám vysmievať, zhadzovať vás.

Ťažká konkurencia
Potom trochu skrotol, ale je pravda, že tak ako sa páčil ženám, aj ony sa páčili jemu. A on sa ani nepretvaroval. Celkom nápadne prebodával ženy spaľujúcim pohľadom, ktorý im naznačoval len to jediné: že je lovec, ktorý hľadá ľahkú korisť! Hnevalo ma to a ani trochu nepridávalo na vnútornej rovnováhe. Myslela som, že sa zmení, keď začneme spolu chodiť do kúpeľov, lebo aj ja som po operácii srdca. Dobre si oddýchneme, utužíme svoj vzťah, ale rýchlo som zistila, že mám ťažkú konkurenciu.

Niektorým ženám vôbec neprekážalo, že sme manželia. Bezostyšne prejavovali o neho záujem a predstavte si, jemu to ešte lichotilo. Nehanebníkovi jednému! Stalo sa, že sme boli na prechádzke, držali sa za ruky, keď sa pri nás zastavila istá pani s tým, že by chcela pozvať môjho manžela na prechádzku do lesa a mňa sa so skúmavým pohľadom spýtala, kto som. Odvetila som, že som jeho manželka. Už 28 rokov. Pochopila som, že niektoré ženy chodia do kúpeľov iba preto, aby si tam našli nejakého muža a ani trochu ich nezaujíma, že rozbíjajú rodiny.