Na tom by nebolo nič zlé, veď to robia mnohé páry či jednotlivci. Lenže tento párik nie je celkom bežný – Stephanie totiž nie je ženou s dokonalou figúrou a oproti štíhlemu partnerovi pôsobí naozaj dosť kontrastne. A zrejme to je dôvod, prečo sa ich fotky začali na internete šíriť rýchlosťou blesku.

parik
Zdroj: Archív

Pozitívne reakcie
Keď fotografka zverejnila fotky na svojej prezentačnej stránke, reakcie boli rôzne. Mnohí ľudia však prejavili veľké sympatie tomuto páru za ich odvahu a lásku pulzujúcu v týchto fotkách. Stephanie na fotkách pózuje len v nohavičkách a v jej prípade šlo aj o veľkú vzpruhu sebavedomia. Podľa jej slov sa nikdy necítila viac príťažlivá ako počas fotenia. So vzťahom k svojmu telu mala dlho problémy, no jej partner nikdy neriešil jej nadbytočné kilá a má ju rád takú, aká je, čo jej do veľkej miery pomohlo. Z fotiek naozaj cítiť dokonalú chémiu medzi Stephanie a jej milujúcim partnerom.

Hlbší odkaz
Fotografie komentovali tisícky ľudí. Pre mnohých z nich boli príjemnou a veľmi potrebnou zmenou v zaužívanom stereotype. Väčšinou vidíme totiž ženy štíhlej postavy, vyšportovaných krásnych ľudí. Fotografie páru, kde je žena o polovicu väčšia než jej partner, sú naozaj neobvyklé.