Nechceš ísť ku mne?
Konverzácia voľne plynula, až si uvedomili, že už je po polnoci a bar zatvárajú. Bola pekná teplá noc, a tak sa vybrali ešte na prechádzku. Ani jednému sa nechcelo ísť domov. Bolo im spolu krásne. Keď sa začalo rozvidnievať, boli prekvapení, že je už toľko hodín. Laco ju zrazu nežne pobozkal. Vtom sa začali vášnivo bozkávať, nevedeli sa od seba odtrhnúť. A Iva sa odhodlala a spýtala sa Laca, či by nechcel k nej.

é
Zdroj: Shutterstock

Bála sa, aby to nevyzeralo, že bežne spáva s mužom na prvej schôdzke. Laco vzrušene súhlasil… Milovali sa celé ráno a zaspali až po obede. Keď sa Iva prebrala, bola šokovaná, nevedela, či sa jej to iba nesnívalo. Vybrala sa Laca pohľadať, no nikde ho nenašla. V tom zazvonil zvonček. Keď otvorila, vo dverách stál Laco s nákupom. Po jedle sa znova milovali a Laco u nej ostal až do ďalšieho dňa. A keď odchádzal, povedal, že sa do nej zaľúbil až po uši.

Aj ja ťa milujem
Aj Iva sa vyznala zo svojich citov: „Aj ja ťa milujem,“ a začali tvoriť pár. Strávili spolu každú voľnú chvíľku, len Ivke prekážalo, že ani po troch mesiacoch ju Laco nezavolal k sebe domov. Nevedela, čo si má o tom myslieť, a tak sa jedného dňa rozhodla, že sa ho na to spýta. Laco jej všetko rozpovedal. V jeho byte, ktorý pred rokmi zdedil po starých rodičoch, býva jeho manželka! Áno, manželka, nie bývalá, ale ešte stále manželka. Iva sa rozplakala. Laco povedal, že s ňou už vyše roka intímne nežije, že už majú podanú žiadosť o rozvod, ale keďže ona nemá kam ísť, zatiaľ ju nechal bývať u seba, pretože byt je štvorizbový.