Latoya Ammons (32) sa presťahovala aj so svojimi troma deťmi a matkou Rosou do svojho vysneného domu s uzavretou verandou. Kúpili si ho v americkej Indiane v mestečku Gary na ulici 3860 Carolina Street ešte v roku 2011. Netušila však, že už krátko po vybalení posledného kufra budú prežívať muky, ktoré by nechcel zažiť nikto.

Najskôr im začali znepríjemňovať život veľké roje múch všade po dome, a to bol mrazivý december! Neskôr počuli kroky v suteréne aj obývačke aj napriek tomu, že tam nikto nebol. Na podlahe zasa nachádzali mokré šľapaje.

Strasidelny dom Indiana
Zdroj: Instagram
Strasidelny dom Indiana

Keď sa podivné udalosti zjavovali čoraz častejšie a intenzívnejšie, zavolala si Latoya na pomoc policajného kapitána Charlesa Austina. Ten si najskôr myslel, že si vymýšľa, ale po dôkladnom preskúmaní domu sa zmohol len na jedno slovo „Verím.“
Paranormálne javy sa v Latoynom dome neustále stupňovali.

Strašidelný dom v Indiane pred časom zrovnali so zemou.
Zdroj: Instaram
Strašidelný dom v Indiane pred časom zrovnali so zemou.

Keď začal jej vtedy len 9-ročný syn loziť počas návštevy u lekára dozadu po stene a strope, pričom ho babička držala za ruku, bolo zjavné, že majú dočinenie s paranormálnym javom. Zdravotníci boli vydesení a nedokázali nič iné, len sa na čudný jav pozerať. Na to Latoya povedala, že všetky jej deti sú posadnuté démonmi. Na dôvažok povedala, že vedia vystrúhať zlé a strašidelné úsmevy a popri tom rozprávajú neprirodzene hrubým hlasom.