MUDr. Gabriela Pradová

Dermatologická poradňa01.04.2011
MUDr. Gabriela Pradová

MUDr. Gabriela Pradová, Dermatológ, súkromná kožná ambulancia, Michalovce. Po ukončení štúdia na Lekárskej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, pracovala na kožnom oddelení v Michalovciach. Po absolvovaní atestácie z odboru dermatovenerológia začala pracovať ako ambulantná kožná lekárka.

Od roku 1996 pracuje ako súkromná dermatologička. Svoje vedomosti z kozmetológie a korektívnej dermatológie zdokonalila pobytom na Inštitúte lekárov a farmaceutov v Bratislave. Na stáži v USA v súkromnej dermatologickej klinike sa zdokonaľovala v liečebných postupoch mnohých kožných ochorení. Je členkou Slovenskej lekárskej komory, Slovenskej dermatologickej spoločnosti, Spoločnosti estetickej dermatológie a kozmetológie a Spoločnosti angiologickej a flebologickej.

Kožné ochorenia sú problémom, ktorý zaťažuje nielen pacientov ale aj blízkych príbuzných. Pacienti sú nútení žiť so svojim ochorením a mnohokrát musia zmeniť aj svoje životné návyky, diétny režim a niekedy aj zamestnanie. Zdravo vyzerajúca pokožka a upravený vzhľad sa stáva v dnešnej dobe takmer samozrejmosťou. Napriek tomu veľa ľudí aj dnes bojuje s ekzémami, aknóznou pleťou, citlivou kožou. Dermatológ sa s týmito problémami pacientov stretáva denne. Na vzhľad a stav pokožky nepriaznivo vplýva nevhodná starostlivosť klimatické podmienky, UV žiarenie, stres, alkohol a veľmi často aj ochorenia vnútorných orgánov.

Ak Vás trápia kožné problémy a potrebujete poradiť, som tu pre Vás.

MUDr. Gabriela Pradová

Poradňa je v súčasnosti neaktívna. Nové otázky nie je možné pridávať. Veríme všek, že v archíve poradne je možné nájsť množstvo odpovedí na najčastejšie problémy v tejto oblasti. 

Všetky otázky a odpovede nachádzajúce sa v tejto poradni nájdete tu.

 

Upozornenie:

Prosíme všetkých návštevníkom, aby venovali pozornosť Podmienkam používania služby Poradne . V súlade s týmito podmienkami služby sú na týchto stránkach uverejňované všetky zodpovedané otázky. Poradenstvo e-mailom neposkytujeme.

Otázky sa vyberajú a zodpovedajú priebežne. Nie je možné garantovať termín zodpovedania otázky. Služba nie je určená ako náhrada vyšetrenia či osobnej konzultácie s odborným lekárom priamo v zdravotníckom zariadení

V prípade, že Vaša otázka nebola zodpovedaná, je možné, že náš poradca už odpovedal na podobný problém v minulosti . Odporúčame Vám preto venovať pozornosť aj archívu otázok v rámci poradne.

Ďakujeme za pochopenie.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa