Peter Štadler

Finančná poradňa30.11.2015
Peter Štadler

Peter Štadler je majiteľom finančnej spoločnosti WealthEffect Management (WEM).

Viem, aké ťažké je zarábať peniaze, aké ťažké jeorientovať sa vo finančných produktoch a ponukách finančných inštitúcií. Aj preto som sa všaknaučil o svete financií veľmi veľa.“hovorí.

Hľadáte najlepší produkt na trhu v oblasti sporeniači investovania? Potrebujete poradiť pri hypotekárnych úveroch alebo poistení majetku? Napíšte doporadne otázku, váš problém dostane vždy len pozitívne riešenie.

„Poradím vám vzložitej finančnej situácií dospieť k správnemu rozhodnutiu."

WEM je silná a stabilná spoločnosť, ktorá s viac ako 8-ročnýmiskúsenosťami spravuje financie a investuje v mene klientov po celej Európe. Spoločnosťtvorí medzinárodný tím ľudí, čo umožňuje prinášať jej klientom rovnakú úroveň akvalitnú starostlivosti, aká je bežná na vyspelých západných trhoch.

Náš najväčší úspech predstavujú stovky spokojnýchklientov, ktorým dlhodobo spravujeme investície a finančný majetok a ktorí vidia skutočnévýsledky našej práce v rastúcej hodnote ich majetku. Dnes našim klientom spravujeme majetok v hodnoteviac ako 5 miliónov eur.“ Viac informácií nájdete na stránke www.wem.sk

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa