Dračica: Čím nahradiť pečivo a sladkosti?

Fitness poradňa02.03.2016
Dračica: Čím nahradiť pečivo a sladkosti?

Dobrý deň,
som veľmi rada, že vznikla, alebo existuje takáto stránka. Chcela by som sa poradit ohľadom zdravého zivotneho stylu. Som167 cm vysoka a mám 61 kíl. Všetko by bolo ok, no mám bruško a boky a priznám sa, ľúbim večer jesť.

Moja otázka znie, čím mám nahradiť pečivo, keď sa ho nechcem úplne vzdať, lebo si neviem predstaviť, keby som mala napr. salámu, a potom hlavne sladkosti. Tých by som sa chcela zbaviť úplne, no nie je to ľahké a už nechcem mať nočné pochody do chladničky. Dal by sa vypracovať nejaký plán a mať takú super postavu ako vy? Ďakujem za odpoveď.

Dračica

Dobrý deň,
bruško a boky sú pre väčšinu žien tak trošku problém, keď sa tuk začne ukladať, tak práve na týchto miestach. V prvom rade si treba správne nastaviť stravu a papať každé 2,5 - 3 h 5-6x denne, ale večer by ste už naozaj po pečive, ani iných sacharidoch (zemiaky, ryža, cestoviny, čokoládka...) siahať naozaj nemali. Toto nikto na svete neoklame, čo si budeme nahovárať. Jediná alternatíva chleba, ktorá by mohla byť pre Vás vhodná je proteínový/večerný chlieb, dá sa kúpiť v rôznych špecializovaných obchodoch, ale ani toho nemôžete zládovať na tony. Čo sa týka sladkostí, skúste ich nahradiť večerným proteínom - kazeínom, alebo 100g tvarohu light, ktorý vymiešate so škoricou a stéviou. Takže, ak by sa Vám podarilo zaradiť 3x do týždňa 60 min pohybovej aktivity a po 16h jesť len biele mäsko, ryby a zeleninku, bruško a boky sa aspoň trochu  upravia. Plán sa vypracovať dá, ale mimo tejto poradne.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa