Gabika: Neviem sa zbaviť tuku na nohách

Fitness poradňa12.06.2016
Gabika: Neviem sa zbaviť tuku na nohách

Dobrý deň,
pravidelne navštevujem fitko 2-3, niekedy aj 4-krát do týždňa od septembra minulého roka. Zmeny na postave vidím, no neviem sa zbaviť tuku na nohách, aj keď ich cvičím vždy, keď som v posilňovni (ale zakaždým inak. raz výpady+hamstringy+plie drepy, inokedy predkopávanie, tlaky ležmo + zakopávanie, inokedy drepy izolované rovno,plié a výpady dozadu.)

Záťaž sa snažím zvyšovať, no po určitom čase už nevidím zmeny. Viem, že veľa robí aj genetika, vždy som ich mala silnejšie, a takisto aj HAK a strava. Snažím sa jesť veľa zeleniny a na večeru viac menej zelenina+bielkoviny, sacharidy poobede obmedzujem. Pitný režim dodržiavam, čistá voda aspoň 2 litre denne. Kde robím chybu?

Gabika

Milá Gabika,
ak chcete výsledky, tak treba navštevovať fitko fakt s pravideľnosťou a to min. 3x do týždňa, oporúčam vám aj 4x, ak vám to čas dovoľuje. Ťažko povedať, čo sa týka stravy, vaša informácia je nedostačujúca. Možno jete veľmi málo a telo sa bráni. Potrebujem stravu podrobnejšie. Pitný režim môžete kľudne zvýšiť na 3 litre. Záleží, či pijete aj kávu čaje a aké. Pretože sú do odvodňovacie tekutiny, a tým pádom môže byť váš pitný režim nedostačujúci.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa