Iveta Hauserová

Fitness poradňa26.11.2015
Iveta Hauserová

Volám sa Iveta Hauserová a cvičeniu sa venujem nepretržite od svojich 18-tich rokov. Dlhoročné skúsenosti vo fitnes oblasti som sa rozhodla korunovať aktívnym súťažením v športovej disciplíne naturálna kulturistika. Vďaka tomu v súčasnosti reprezentujem Slovenskú asociáciu naturálnej kulturistiky SANK.

K mojim najvýznamnejším úspechom v rámci profesionálnej športovej dráhy patrí 2. miesto zo súťaže Natural Olympia (Reno, USA). Počas svojej športovej kariéry som sa stala nositeľkou titulov Majsterky Slovenska 2013, Majsterky Európy a Majsterky sveta 2013. V tomto období som získala niekoľko ďalších zlatých i strieborných medailí z rôznych súťaží.

Zúčastnila som sa tiež súťaží zmiešaných párov, v ktorých som získala viacero ocenení. Spoločne s Vladimírom Pečeňom sme sa stali držiteľmi titulu Vicemajstri Európy 2013, Majstri Slovenska 2014 a Majstri sveta 2014. V súčasnosti vediem svoj vlastný športový klub SK Powerfit a teším sa z úspechov svojich zverencov. Jedným z mojich hlavných cieľov je rozšíriť klub o ďalších súťažiacich. Popritom by som sa aj naďalej rada venovala rozhodovaniu na súťažiach.  

Ak chcete vedieť, aké cvičenie je pre vás najlepšie vzhľadom na vek a typ postavy, poradiť sa o doplnkoch výživy, ujasniť si, niektoré „mýty“ o cvičení,  tipy, ako zladiť cvičenie, rodinu a prácu, zmeniť svoj životný štýl, pýtajte sa vo fitness poradni, kde vám Iveta zodpovie na vaše otázky. Viac o Ivete aj na facebooku TU.

Pre koho je poradňa určená?

  • žiť zdravšie 
  • pre tých, ktoríhľadajú motiváciu 
  • alebo radu, ako správne cvičenie rozfázovať 
  • pre tých, ktorí si stále nevedia vybrať to správne cvičenie 
  • pre každého, kto chce popracovaťna svojej postave a nebojí sa zapotiť 

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa