MUDr. Lucia Schwartzová

Pediatrická poradňa29.04.2011
MUDr. Lucia Schwartzová

MUDr. Lucia Schwartzová: "Moje ozajstné lekárske začiatky siahajú do 5.ročníka na medicíne, kedy som jeden semester strávila na najväčšej klinike v talianskom Ríme a uvidela som, že aj nemožné sa stáva možným a že naše možnosti sú naozaj obrovské..."

Po ukončení lekárskej fakulty MUDr. Lucii Schwartzovej bolo dopriané pracovať s deťmi. Začínala pri tých najmenších - novorodencoch, ktorí ju neraz riadne potrápili. Odvtedy pracuje s deťmi všetkých vekových kategórií. Či už je to v nemocnici, v detských táboroch, alebo ako poradca na telefóne.

V roku 2010 získala európsku atestáciu v odbore pediatria.

Z jej slov: "Detská medicína je krásna v tom, že pracujete s osôbkami, ktoré sú stavané viac pre život a zdravie, ako pre chorobu a trápenie... Detskému pacientovi viete zväčša pomôcť na 100% a vo svojom srdci pociťujete pravú radosť, keď od vás odchádza v plnom zdraví, schopný ďalej naplno žiť a vyvíjať sa. Je to medicína vzťahu, komunikácie a radosti."

Všetky otázky a odpovede nachádzajúce sa v tejto poradni nájdete tu.

Upozornenie:

Prosíme všetkých návštevníkom, aby venovali pozornosť Podmienkam používania služby Poradne . V súlade s týmito podmienkami služby sú na týchto stránkach uverejňované všetky zodpovedané otázky. Poradenstvo e-mailom neposkytujeme.

Otázky sa vyberajú a zodpovedajú priebežne. Nie je možné garantovať termín zodpovedania otázky. Služba nie je určená ako náhrada vyšetrenia či osobnej konzultácie s odborným lekárom priamo v zdravotníckom zariadení

V prípade, že Vaša otázka nebola zodpovedaná, je možné, že náš poradca už odpovedal na podobný problém v minulosti . Odporúčame Vám preto venovať pozornosť aj archívu otázok v rámci poradne.

Ďakujeme za pochopenie.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa