Dominika, Martin: Ako používať šampón na farbené vlasy?

Poradňa krásy a štýlu12.09.2014
Dominika, Martin: Ako používať šampón na farbené vlasy?

Dobrý deň,
chcem vás poprosiť o radu. Mám 17 rokov a asi pred polrokom som si prvýkrát farbila vlasy. Chcela som mať ryšave vlasy avšak prvýkrát mi farba nechytila vôbec. Skúsila som to opäť o mesiac s výraznejšou farbou. Farba bola naozaj krásna a výrazná ale to trvalo
iba dva týždne. Po mesiaci, kedy sa mi ryšavá farba vymyla úplne a mala som svoju pôvodnú farbu, som si skúsila nafarbiť vlasy opäť.

Farba sa postupne vymývala. Toto ma už samozrejme prestalo baviť a tak som sa rozhodla prejsť na tmavú farbu- konkrétne tmavočokoládovú. Farba sa mi páčila, ale vrátil sa môj niekdajší problém - farba sa začala vymývať. Som už z toho zúfalá. Čo by som mala ďalej robiť ? Mám si vlasy nafarbiť opäť a používať šampón na farbené vlasy?

Dominika, Martin


Dobrý deň,
pri farbení vlasov je, v prvom rade, dôležitý správny  technologický postup nanášania farby a rovnako aj starostlivosť po farbení. Taktiež je dôležité zvoliť si správny druh a odtieň farby. V našom salóne XoXo používame vysokokvalitnú prírodnú farbu značky Fuente. Kedykoľvek Vás tu radi privítame a problém vymývania vlasov spolu vyriešime.

Michaela Némethova, kaderníčka

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa