Doprajte v zime vašim vlasom regeneračnú krúru

Poradňa krásy a štýlu30.12.2011
Doprajte v zime vašim vlasom regeneračnú krúru

Potrebovala by som radu, pretože ako mnoho mladých dievčat, tak aj ja mám problém s až príliš suchými vlasmi a nakoľko pracujem v zahraničí vyskúšala som už mnoho prípravkov zahraničnej a prírodnej vlasovej kozmetiky, ale neviem si dať rady.

Tak dúfam, že mi budeš vedieť niečo účinné odporučiť. Je pravda, že si vlasy často farbím, ale vždy použijem ochrannú masku po farbení. Tak neviem, čo by som ešte mohla skúsiť. Ďakujem pekne

Dominika, Prešov

Neviem, či som správne pochopil, že používate masku iba po farbení. Masku, alebo balzam by ste mali používať po každom umývaní vlasov. Šampón totiž vlasové vlákno vyčistí, maska by ho mala vyživť.

Ak vás trápia veľmi suché vlasy, mali by ste tomu prispôsobiť aj starostlivosť. To znamená zamerať sa na šampón a masku určenú na suché vlasy (napríklad rad Nutritive od Kérastase Paris). Doplniť to potom môžete rôznymi olejčekmi, ktoré môžete so sebou nosiť aj v kabelke a kedykoľvek budete mať pocit suchých vlasov, tak do nich môžete votrieť pár kvapiek. Odporučil by som napríklad sérum Elixir Ultime od Kérastase Paris, ktorý vaše vlasy okamžite vyživí a môžete ho použiť do mokrých i suchých vlasov. Dobre vám môže poslúžiť aj Mythic Oil od L´Oréal Professionnel.

Nezabudnite vašim vlasom venovať zvýšenú pozornosť najmä v tomto zimnom období. Z času na čas zabehnite do kaderníctva a doprajte si regeneračnú kúru.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa