Jana, Nemšová: Čaj pred spaním a opuchnutá tvár

Poradňa krásy a štýlu04.02.2014
Jana, Nemšová: Čaj pred spaním a opuchnutá tvár
Dobrý deň,
poraďte mi prosím. Asi necelú hodinu pred spaním vypijem liter čaju. Snažím sa stravovať zdravo, no striedmo. Vo večerných hodinách jedávam len surové ovocie a zeleninu. Mojím problémom je pleť. Celkom sa o ňu starám. Používam masky, lepšie krémy, pravidelne čistím.

Len každé ráno je moja pleť hrozne opuchnutá, vyzerám divne. Za cca 2-3hod. sama odpuchne. Do práce chodím na 8.30.h. až okolo 10h. - 11h. konečne vyzerám dobre. Kolegyňa sa smeje, že som ako chameleón.

Mužom sa celkom páčim, len ráno je to horšie. Okolo 9hod. jedávam mliečne výrobky. Je to tým litrom čaju? Spôsobuje opuch? Alebo sa mám večer normálne najesť? Zdá sa mi, že akonáhle niečo zjem, že opekniem. Alebo mi len chýba raňajší sex?

Jana, Nemšová


Dobrý deň Jana,
Určite by som Vám odporučila prestať piť pred spaním, nakoľko v noci sa má naše telo regenerovať a keď ho zaťažíte litrom čaju len hodinu pred spaním, vaše telo sa pokúša nadbytočnú vodu odstrániť tým najlahším spôsobom a to cez našu pokožku. Vyskúšajte aspoň jeden večer piť najneskôr 2 hodiny pred spaním a tiež nie viac ako 2 dcl vody alebo čaju. Určite vám prestane pleť opúchať.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa