Poradenský tím Xoxo daySpa

Poradňa krásy a štýlu16.01.2013
Poradenský tím Xoxo daySpa
Váš vzhľad je oslavou životného štýlu, Vašich vášní a názorov.

Xoxo daySPA, 1.holistické centrum je zamerné na pestovanie celkového vzhľadu. Pod jednou strechou ponúka služby v starostivosti o vlasy, ruky, nohy, pokožku celého tela a pleťové ošetenia vrátane výplňových materiálov, odborné konzultácie zamerané na osobný štýl, či transformáciu vzhľadu.

Ako 1. holistické a transformačné centrum ponúkame praktické znalosti a zručnosti nadobudnuté za 10 rokov pôsobenia na trhu s holistickou teóriou celostnosti.

Základom našich služieb je dôkladná konzultácia. Našim cieľom je vzhľad, ktorý ako komunikačný nástroj musí byť v súlade s individualitou a životným štýlom každého nášho klienta. Náš prísľub je harmonický zovňajšok, v ktorom sa klient cíti komfortne a " vo svojej koži".

Doslova sa o Vás postaráme od hlavy až po špičky na nohách. Odporučíme Vám potrebných odborníkov v odbore zdravia, výživy, vzdelávania, či osobného rastu k dosiahnutiu absolútnej harmónie.

Poradňu krásy a štýlu pripravujeme v spolupráci s Xoxo daySpa. Viac informácii o tomto centre a jednotlivých poradcoch nájdete na stránkach Xoxo.sk

 

 

 

Upozornenie:

Prosíme všetkých návštevníkom, aby venovali pozornosť Podmienkam používania služby Poradne . V súlade s týmito podmienkami služby sú na týchto stránkach uverejňované všetky zodpovedané otázky. Poradenstvo e-mailom neposkytujeme. Otázky sa vyberajú a zodpovedajú priebežne. Nie je možné garantovať termín zodpovedania otázky.

V prípade, že Vaša otázka nebola zodpovedaná, je možné, že náš poradca už odpovedal na podobný problém v minulosti . Odporúčame Vám preto venovať pozornosť aj archívu otázok v rámci poradne.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa