Petra, Bratislava: Držím delenú stravu a priberám na tukoch

Poradňa zdravého životného štýlu21.05.2016
Petra, Bratislava: Držím delenú stravu a priberám na tukoch

Dobrý deň,
držím delenú stravu, ráno müsli a biely jogurt, desiata ovocie, obed zelenina, večera zelenina, al. ovocie, alebo jogurt a müsli, toto robím mesiac a schudla som 4 kg, ale tuk z 32 sa zvýšil na 35%, prečo? Čo robím zle? Cvičiť necvičím ale chcem začať hlavne brucho boky stehná. Váha je 68 kg a výška 164 cm. Poradíte mi prosím? Ďakujem a majte sa krásne.

Petra, Bratislava

Petra zdravíme, v prvom rade by nás zaujímal spôsob merania percenta tuku, od toho by sa potom mohol odvíjať ďalší scenár. V strave je síce polovica úspechu, ale bez aktívnej svalovej hmoty nebudete nikdy spokojná s trvácnymi výsledkami. Perfektne sa môžete zapojiť do tohto cvičebného programu, začať pomaly, denne, napríklad ráno.

Napríklad  “müsli” by sme poradili úplne vypustiť a namiesto ovocia skúste polovicu avokáda. Tuk sa nemal prečo zvyšovať, avšak by sme sa koncentrovali skôr na to, čo vo vašej strave chýba, nevidíme tam žiadne správne tuky, prípadne vhodné proteíny. Pre detaily si pozrite našu stránku, ďakujeme aj my pozdravujeme!

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa