Veronika: Aký proteín by ste mi odporučili?

Poradňa zdravého životného štýlu28.05.2016
Veronika: Aký proteín by ste mi odporučili?

Dobrý deň,
som tenšej postavy a cvičím už asi 4 mesiace, chcela by som sa opýtať, ako dosiahnem to, aby som mala za kratší čas svalnatejsie, hrubšie nohy a väčší zadok? Dá sa to dosiahnuť, keď mám takú genetiku, že som chudá? A ako sa mám stravovať? Ja som stále hladná a neviem si odpustiť sladkosti.

Jem všetko aj napriek tomu, že by som nemala, lebo potom nemá asi cvičenie žiadny efekt. Chcela by som tehličky, ale pri takom stravovaní to asi nedosiahnem. A ešte posledná otázka, mám kúpený proteín, ale je mi zo všetkých proteínov zle. 3-krát do dňa som ho pila a zhnusil sa mi. Čo by ste odporučili? Nejaké BCAA vo forme tabliet? Ďakujem pekne za odpoveď.

Veronika


Ahoj Veronika, musíš ozaj zamakať, všetko sa dá. Vždy je to kombinácia cvičenia vo vhodnej forme a stravy. Vyskúšaj túto makačku vo forme intervalového tréningu. Sladkostí sa ale musíš vzdať kvôli zdraviu a lepšiemu spracovávaniu živín v tvojom tele. Inak to nepôjde. Proteínov je na svete naozaj mnoho druhov, už si skúsila Wellness proteín? Nemá typickú proteínovú chuť a je vhodný aj na dlhodobú konzumáciu. BCAA sú tiež fajn, tie sú chuťovo nepríjemnejšie. Kvalitný proteín už obsahuje BCAA. Drž sa makaj pravidelne a naplno!

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa