Vlado Zlatoš a Tina Zlatoš Turnerová

Poradňa zdravého životného štýlu26.11.2015
Vlado Zlatoš a Tina Zlatoš Turnerová

Sme manželia, rodičia, športovci, tréneri i experti na optimálnu výživu a funkčnú kondíciu. Sme autormi stovák bezplatných článkov na našom blogu, ktorý patrí k jedným z najčítanejších i najvýživnejších na slovenskom internete. Naša celoživotná filozofia sa točí okolo hesla: "Staň sa lepšou verziou samého seba". Obaja veríme, že lepšie informácie pomáhajú žiť lepší, zdravší a úspešnejší život. 

Pracujeme na tom, čo nás veľmi baví (Wellness TEAM). Pracujeme na riešeniach problémov v oblasti nadváhy, obezity dospelých i detí. Zaujíma nás zdravie a prevencia, vysoká fyzická kondícia a estetika tela. Aj vám chceme pomáhať využiť svoj vlastný potenciál v oblastiach, ktorým sa najviac rozumieme. Našim poslaním je    zmeniť životy k lepšiemu asi jedného milióna mladých ľudí na Slovensku. Nechceme vidieť:

• deti a mládež s nadváhou a obezitou, ktorá má slabú sebadisciplínu aj vôľu (syndróm: chcem  vživote niečo za nič, najlepšie všetko a hneď)

• fyzicky neaktívne deti a mládež, ktoré nemajú vzťah k pohybu (syndróm: zdravie prináša lekár a antibiotiká)

• deti a mládež s mizernou fyzickou zdatnosťou (syndróm: namiesto svalov mi šaty  zakrývajú nadmerné množtvo podkožného tuku)

• netvorivédeti a mládež, ktoré nemajú tie správne podnety na osobnostný rozvoj (syndróm:sedím doma za počítačom lebo sa nudím a nemám žiadne osobné plány)

• deti amládež, ktorá nevie ako byť cool a získať si uznanie zaslúženým spôsobom(syndróm: predvádzam sa deštruktívne pomocou alkoholu a iných čudných foriem)

• rodičov,ktorí nepoznajú žiadne základy stravovania a životosprávy (syndróm: jesť trebavšetko, zjesť treba všetko a jesť treba pestrú stravu)

• rodičov,ktorí nepreberajú zodpovednosť za seba i celú rodinu (syndróm: trestajúcavýchova a deštruktívna kritika, namiesto pochopenia, konštruktivizmu aceloživotného vzdelávania sa)

• starýchľudí, ktorí trávia svoj čas v čakárňach a lekárňach (syndróm: len 5 ľudí zo 100sa dožije staroby bez tučnoty, chorôb a desiatok liekov na nočnom stolíku)

Chceme vámpomôcť prebrať viac zodpovednosti za svoj život.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa